poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Jest gdzie pograć w tenisa

W Siedlcach powstał kryty kort tenisowy. Umiejscowiony jest przy Szkole Podstawowej nr 12 na ul. Unitów Podlaskich. W dniu dzisiejszym dokonano uroczystego otwarcia.

Zadaszony kort tenisowy przy Szkole Podstawowej Nr 12 w Siedlcach przy ul. Unitów Podlaskich 16 powstał jako inwestycja miejska. Jej koszt to 318 570 zł. Obiekt ma wymiary 17,6m x 35,7m. Konstrukcję hali wykonano w formie stalowych, łukowych dźwigarów. Wyposażona jest w rozsuwane rolety w prowadnicach. Na trwale połączona z gruntem za pomocą stóp fundamentowych, konstrukc

ja zabezpieczona antykorozyjnie. Pokrycie pneumatyczne hali wykonano z materiału plandekowego z poduszką pneumatyczną. Zadaszenie kortu pozwala na korzystanie z niego praktycznie przez cały rok.

Hala ogrzewana jest nadmuchowo, a układ ogrzewania wyposażony w automatyczny system kontroli temperatury i system bezpieczeństwa. Ogrzewanie zasilane z sieci ciepłowniczej. Hala ma oświetlenie, na które składa się 12 lamp odpornych na wodę i uszkodzenia mechaniczne, mocowanych u szczytu konstrukcji. Teren kortu jest ogrodzony.

źródło: Siedlce.pl; foto: SPIN Siedlce

zp8497586rq

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;