Powtórka z okręgówki (fotogaleria)

Piłkarze rezerw Pogoni pokonali w meczu sparingowym Mazovię Mińsk Mazowiecki 3:0.

Podopieczni Andrzeja Cabaja w poprzednim sezonie z Mazovią walczyli o awans do IV ligi, teraz przyszło zmierzyć się obu ekipom w spotkaniu kontrolnym. W 12 minucie gry Tomasz Misiowski mógł strzelić pierwszą bramkę, jednak jego uderzenie było niecelne. Sześć minut później Rafał Konasiuk podał do Krystiana Wójcika, a ten strzałem po krótkim słupku wyprowadził siedlczan na prowadzenie. Goście dobrą okazję mieli w 20 minucie, kiedy to Bartosz Kozakiewicz minął Karola Budzikura, jednak strzelił obok bramki. W pierwszej połowie gole już nie padały. W drugiej odsłonie w zespole rezerw Pogoni stawiła się całkiem inna jedenastka. Trzy minuty po rozpoczęciu gry Emil Michalak będąc w polu karnym strzelił i piłka zatrzepotała w siatce. W 69 minucie padła ostatnia bramka. Mateusz Antosz minął obrońcę i strzelił w środek bramki strzeżonej przez golkipera Mazovii.

18.07.12, 18:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:0 (1:0) Widzów: 30

Bramki: Krystian Wójcik 18, Emil Michalak 48, Mateusz Antosz 69

Pogoń II: (I połowa) Karol Budzikur – Jakub Jurek, Paweł Brodziak, Dominik Piekutowski, Mariusz Bednarczyk – Rafał Jędrzejczyk, Kacper Brewczyński, Łukasz Pucyk, Krystian Wójcik – Tomasz Misiowski, Rafał Konasiuk. (II połowa) Piotr Antoszczuk – Łukasz Suchożerbrski (77, Michał Czarczyński), Mateusz Dmowski (88, Łukasz Suchożerbski), Adam Chojecki, Kamil Centkowski (83, Łukasz Czarnocki) – Mateusz Antosz, Damian Rytel, Patryk Wołosz (75, Patryk Szachnowski), Rafał Zaborowski – Cezary Demianiuk (85, Emil Michalak), Emil Michalak (81, Patryk Wołosz)