Spadkowicz za mocny (fotogaleria)

Drugi zespół Pogoni Siedlce przegrał ze spadkowiczem z IV ligi Podlasiem Sokołów Podlaski 1:3.

W drużynie gości wystąpiło kilku piłkarzy, którzy w przeszłości występowali w siedleckim klubie m.in. Paweł Matłacz, Tomasz Stromecki i Mariusz Kruk. W 12 minucie Paweł Brodziak został kopnięty przez rywala, ale sędzia nie reagował, a Dominik Piekutowski niefortunnie zagrał piłkę ręką w polu karnym. Chwilę później „11” pewnie wykonał Cezary Rytel. 19 minuta: Damian Rytel dośrodkowuje w pole karne, tam Marcin Kozak chcąc wybić piłkę skierował ją do własnej bramki. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. W drugiej odsłonie dwie bramki strzelili piłkarze Podlasia i to oni wygrali mecz kontrolny. Najpierw w 68 minucie jeden z piłkarzy przyjezdnych będąc sam na sam z bramkarzem strzelił po długim słupku. Dwie minuty później Kruk w łatwy sposób minął obrońcę i strzelił na bramkę bezradnego Mateusza Soszyńskiego. W naszym zespole dobre okazje mieli Emil Michalak i Rafał Konasiuk.

Całą drugą połowę w barwach Pogoni rozegrał testowany Robert Narwojsz, który ostatnio występował w Wektrze Dziewule.

Zdjęcia z meczu autorstwa Macieja Sztajnerta

21.01.12, 13:20 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 1:3 (1:1) Widzów: 50

Bramki: Marcin Kozak 19 (s) – Cezary Rytel (k) 13, Adrian Świnarski 68, Mariusz Kruk 71

Pogoń II: (I połowa) Karol Budzikur (25 Przemysław Jakimiak) – Jakub Jurek, Paweł Brodziak, Dominik Piekutowski, Mariusz Bednarczyk – Damian Rytel, Kacper Brewczyński, Łukasz Pucyk (30 Adam Chojecki), Rafał Konasiuk (30 Kamil Centkowski) – Cezary Demianiuk, Emil Michalak. (II połowa) Przemysław Jakimiak (60 Mateusz Soszyński) – Jakub Jurek (54 Łukasz Suchożebrski), Mateusz Dmowski, Robert Narwojsz, Kamil Centkowski – Mateusz Czarczyński, Kacper Brewczyński (54 Patryk Wołosz), Adam Chojecki, Damian Rytel (54 Łukasz Czarnocki) – Rafał Konasiuk, Cezary Demianiuk (54 Emil Michalak)