poniedziałek, 27 maja 2024r.

Siedlecka giełda transferowa – notowanie 4

W minionym tygodniu Pogoń Siedlce wzmocniło trzech nowych zawodników.

Przed meczem Pucharu Polski Pogoń Siedlce dokonała wzmocnień numer 3, 4 i 5. Z KP Piaseczno pozyskano napastnika Wiktora Lacha. Obrońca lub pomocnik Piotr Wasikowski został wypożyczony z Młodej Legii Warszawa, choć ostatnio występował w Chojniczance Chojnice. Jak na razie ostatnim wzmocnieniem Pogoni jest wypożyczony z Młodego Widzewa Łódź środkowy obrońca Rafał Augustyniak.

W sobotnim sparingu pomiędzy Pogonią a Legionovią po raz pierwszy przeciwko byłym kolegom wystąpił Marek Lendzion. W Legionovii zagrał także testowany nie tak dawno w Pogoni Bartosz Chłopecki. Pomocnik jest jednym z wielu ekspolonistów z różnych roczników szukających szczęścia w klubach z całej Polski.

W biało-niebieskich barwach wystąpił w sobotę Patryk Romaniuk, ale nie ma on większych szans na angaż w siedleckim klubie.

Grzegorz Krystosiak wystąpił w Mazurze Karczew, w meczu przeciw Legii Warszawa. Były obrońca Pogoni nie zaliczy tego występu do udanych, ponieważ zaliczył w nim bramkę samobójczą.

Z tygodnia na tydzień przejście Łukasza Wójcika do Radomiaka wydaje się coraz bardziej prawdopodobne. W sparingu z Wisłą Puławy wychowanek Pogoni spędził na boisku 75 minut.

Jak podaje strona Widzewiak.pl Rafał Serwaciński nie zagra w barwach Pogoni, ponieważ kluby nie porozumiały się co do warunków transakcji.

Mohammed Eid odchodzi z Jezioraka Iława. Jak na razie nie jest wiadome, czy będzie kontynuował karierę w Polsce.

Piotr Talar pojawił się na pierwszym treningu swojego macierzystego klubu – Wilgi Garwolin.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;