Grodzisk rozgromiony (fotogaleria)

W kolejnym meczu kontrolnym drugi zespół Pogoni pokonał Grodzisk Krzymosze 7:0. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Rafał Konasiuk.

W pierwszych 15 minutach spotkania zespół Pogoni atakował, ale nie mógł strzelić bramki. W drużynie Grodziska dwie dobre sytuacje miał expogonista Tomasz Iliński. W 21 minucie Rafał Jędrzejczyk przeprowadził rajd prawym skrzydłem, po którym dośrodkował do Cezarego Demianiuka, a ten strzelił w słupek. Chwilę później było już 1:0. Po rzucie rożnym Damian Rytel nieczysto trafił w futbolówkę, ta szczęśliwie wpadła pod nogi Patryka Romaniuka, który strzelił mocno w środek bramki. Pięć minut później Rytel podał do Rafała Konasiuka, ten będąc sam na sam z bramkarzem strzelił po długim rogu. Cztery minuty przed zakończeniem pierwszej odsłony Jędrzejczyk podał do Demianiuka, a młody napastnik na raty pokonał golkipera z Krzymosz. Połowa zakończyła się trzybramkowym prowadzeniem siedlczan. W drugiej części sparingu podopieczni Andrzeja Cabaja strzelili jeszcze cztery gole. W 51 minucie Rytel strzelił z dystansu w okienko. Cztery minuty później kolejną asystę zaliczył Jędrzejczyk, tym razem podał do Konasiuka, a ten przelobował Grzegorza Stefaniuka. W 62 minucie przyjezdni mogli zdobyć honorową bramkę. Łukasz Czarnocki sfaulował w polu karnym zawodnika i sędzia odgwizdał rzut karny. Do „11” podszedł Grzegorz Iskra, jednak uderzył nad bramką. W 65 minucie Konasiuk skompletował hat-tricka. Rytel podał do młodego snajpera, a ten mocnym strzałem po ziemi nie dał szans bramkarzowi. Minutę przed końcem meczu wynik strzałem z 30 metrów ustalił Mariusz Bednarczyk.

Całą drugą połowę w drużynie Grodziska Krzymosze bronił bramkarz Pogoni II Grzegorz Stefaniuk.

Następny sparing rezerwy Pogoni rozegrają w piątek 27 lipca w Kałuszynie z tamtejszą Victorią.

Fotogaleria z meczu autorstwa Macieja Sztajnerta

25.07.12, 17:00 – Siedlce (Stadion ARMS)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Grodzisk Krzymosze 7:0 (3:0)

Bramki: Patryk Romaniuk 21, Rafał Konasiuk 26, 55, 65, Cezary Demianiuk 41, Damian Rytel 51, Mariusz Bednarczyk 89

W 62 minucie Grzegorz Iskra (Grodzisk) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Pogoń II: 83. Karol Budzikur – 4. Jakub Jurek (46, 11. Kamil Centkowski), 22. Paweł Brodziak (51, 14. Mateusz Dmowski), 23. Bartłomiej Kamiński (61, 16. Łukasz Czarnocki), 6. Mariusz Bednarczyk (56, Łukasz Suchożebrski) – 3. Rafał Jędrzejczyk (56, 22. Patryk Wołosz), 17. Damian Rytel (70, 6. Mariusz Bednarczyk), 8. Krystian Wójcik (52, 20. Adam Chojecki), 7. Rafał Konasiuk (70, 4. Jakub Jurek) – 5. Patryk Romaniuk (58, 22. Paweł Brodziak), 15. Cezary Demianiuk (54, 21. Patryk Szachnowski)

źródło: własne, foto: Maciej Sztajnert