Zrewanżowali się (fotogaleria)

Siedlecka Pogoń pokonała beniaminka IV ligi Józefovię Józefów 3:0 i tym samym zrewanżowała się za porażkę w ostatnim sparingu z tym zespołem.

W meczu praktycznie cały czas przewagę posiadali podopieczni Piotra Szczechowicza. W 10 minucie po strzale Wiktora Lacha jeden z obrońców Józefovii zagrał piłkę ręką w polu karnym i sędzia wskazał na jedenasty metr. Karnego skutecznie wykonał Michał Steć. Potem dalej atakowała Pogoń, jednak była bardzo nieskuteczna i dobrze w obronie radzili sobie goście. Dopiero w końcówce pierwszej odsłony Wiktor Lach uderzył z ostrego kąta, a piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Siedlczanie zdobyli jeszcze jedną bramkę w 86 minucie po strzale Rafała Jędrzejczyka i błędzie golkipera przyjezdnych. W ostatnich minutach meczu dwie setki zmarnował Hubert Kosim. W dzisiejszym meczu testowani byli dwaj zawodnicy: środkowy obrońca i lewy pomocnik.

Następny mecz Pogoń zagra z Podbeskidziem Bielsko-Biała w środę o godzinie 11:30 w Warce.

Zdjęcia z meczu autorstwa Macieja Sztajnerta

28.07.12, 11:15 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń Siedlce – Józefovia Józefów 3:0 (2:0) Widzów: 200

Bramki: Michał Steć 11 (k), Wiktor Lach 44, Rafał Jędrzejczyk 86

Pogoń: 93. Jacek Kozaczyński junior (46, 30. Andrzej Olszewski) – 8. Robert Kwiatkowski, 2. zawodnik testowany I, 4. Chinonso Agu (46, 17. Przemysław Rodak), 22. Damian Guzek (56, 23. zawodnik testowany II) – 20. Rafał Kosiec (4, 13. Bartosz Mudent; 46, 15. Rafał Jędrzejczyk), 3. Rafał Augustyniak (56, 4. Chinonso Agu), 24. Adrian Dziubiński (77, 14. Tomasz Grochowski; 81, 19. Krystian Wójcik), 19. Krystian Wójcik (46, 21. Marcin Paczkowski), 16. Michał Steć (74, 5. Hubert Łukanowski) – 18. Wiktor Lach (63, 7. Hubert Kosim)