Błędy w drugiej połowie

Podopieczni Andrzeja Cabaja przegrali w meczu sparingowym z III-ligowym Podlasiem Biała Podlaska 1:4.

Rezerwom siedleckiej Pogoni wreszcie przyszło zagrać z bardziej wymagającym przeciwnikiem. Po pierwszej połowie to niespodziewanie siedlczanie prowadzili 1:0. Po szybkiej akcji Rafała Jędrzejczyka z prawej strony i dośrodkowaniu do Tomasza Misiowskiego, ten drugi zdobył gola. Niestety, w drugiej połowie po błędach własnych siedlczanie stracili aż 4 bramki i musieli uznać wyższość rywala z Białej Podlaskiej.

Następny sparing Pogoniści zagrają w sobotę o 16:30 z Turem w Bielsku Podlaskim.

01.08.12, 18:00 – Biała Podlaska

Sparing: Podlasie Biała Podlaska – Pogoń II Siedlce 4:1 (0:1)

Bramka dla Pogoni II: Tomasz Misiowski

Pogoń II: Karol Budzikur (Piotr Antoszczuk) – Mariusz Bednarczyk (Kamil Centkowski), Robert Narwojsz, Bartłomiej Kamiński (Mateusz Dmowski), Patryk Szachnowski (20 Adam Chojecki), Rafał Jędrzejczyk (Michał Czarczyński), Damian Rytel, Tomasz Grochowski, Tomasz Misiowski (Borys Andrzejczuk), Rafał Konasiuk, Cezary Demianiuk (Kamil Mamcarz)

źródło: własne