czwartek, 20 czerwca 2024r.

Strzelcy IV ligi po 5 kolejkach

Już pięć kolejek minęło od startu IV ligi mazowieckiej grupy południowej. Przedstawiamy klasyfikację strzelców.

Strzelcy IV ligi mazowieckiej po 5 kolejkach:

4 – Paweł Jakóbiak (Żyrardowianka Żyrardów),Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek),

3 – Marek Gołębiewski (Pilica Białobrzegi), Kamil Jankowski (Mszczonowianka Mszczonów), Łukasz Kakietek (Mszczonowianka Mszczonów),  Eugeniusz Kołodziejczyk (Energia Kozienice), Błażej Miller (Szydłowianka Szydłowiec), Kamil Sadowski (Józefovia Józefów), George Teboh (Polonia Iłża),

2 – Daniel Barzyński (Pilica Białobrzegi), Oskar Bawor (Polonia Iłża), Jakub Cieślak (Okęcie Warszawa), Mariusz Dróżdż (Wilga Garwolin), Tomasz Dudek (Sparta Jazgarzew), Łukasz Janik (Szydłowianka Szydłowiec), Dawid Jankiewicz (Znicz II Pruszków), Łukasz Korgul (Wilga Garwolin), Bartosz Niksiński (Znicz II Pruszków), Zbigniew Obłuski (Sparta Jazgarzew), Michał Prażuch (UKS Łady), Konrad Romański (Mszczonowianka Mszczonów), Grzegorz Seremak (Energia Kozienice), Kamil Świtalski (Okęcie Warszawa), Tomasz Turczyk (Wulkan Zakrzew), Kamil Zawadka (Wilga Garwolin),  Daniel Zdzieszyński (Józefovia Józefów),

1 – Emil Adamczuk (Znicz II Pruszków), Hubert Baranowski (Mazowsze Grójec), Krzysztof Boroń (Mazowsze Grójec), Dariusz Cackowski (Sparta Jazgarzew), Mateusz Delikat (Victoria Sulejówek), Rafał Dryk (Energia Kozienice), Łukasz Gołka (Mszczonowianka Mszczonów), Tomasz Grochowski (Pogoń II Siedlce), Paweł Grodzki (Mazowsze Grójec), Karol Guz (Józefovia Józefów), Michał Hyliński (Józefovia Józefów), Tomasz Jagiełło (Sparta Jazgarzew), Marcin Janakowski (Wulkan Zakrzew), Filip Jaworski (Znicz II Pruszków), Rafał Jędrzejczyk (Pogoń II Siedlce), Andrzej Kacprzak (Sparta Jazgarzaw), Jacek Kajtowski (Wilga Garwolin), Łukasz Kania (Sparta Jazgarzew), Grzegorz Kończyński (Sparta Jazgarzew), Adam Krupiński (Józefovia Józefów), Michał Kucharczyk (Pilica Białobrzegi), Kamil Kucharski (Józefovia Józefów), Wiktor Lach (Pogoń II Siedlce), Paweł Lewandowski (Polonia Iłża), Piotr Łuczyk (Okęcie Warszawa), Maciej Machalski (Znicz II Pruszków), Mateusz Majewski (Znicz II Pruszków), Igor Mińkowski (Znicz II Pruszków), Tomasz Misiowski (Pogoń II Siedlce), Mikołaj Nojek (Mazowsze Grójec), Wojciech Nowocień (Energia Kozienice), Sebastian Ogonek (Żyrardowianka Żyradów), Mateusz Piórczyński (Victoria Sulejówek), Mateusz Polit (Victoria Sulejówek), Łukasz Poszalski (Józefovia Józefów), Łukasz Puciłowski (Wilga Garwolin), Maciej Pyrka (UKS Łady), Arkadiusz Rusinowski (Mszczonowianka Mszczonów), Marcin Sikorski (Pilica Białobrzegi), Mariusz Skalski (UKS Łady), Rafał Sobczak (Mazowsze Grójec), Zbigniew Stonio (UKS Łady), Jakub Wachnicki (Wilga Garwolin), Patryk Wachowicz (Energia Kozienice), Patryk Walasek (Energia Kozienice), Marcin Wiatrak (Polonia Iłża), Adrian Wiercioch (Okęcie Warszawa), Krzysztof Wierzba (Pilica Białobrzegi),

1s – Bartosz Koziarski (Żyrardowianka Żyrardów)

 

źródło: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;