piątek, 14 czerwca 2024r.

Weekendowe wahania

Wczoraj tenisiści stołowi Pogoni Siedlce pokonali w meczu inauguracyjnym rozgrywki II ligi Ogólniaka Nidzica 10:0. Dzisiaj przyszło im się zmierzyć w Elblągu z tamtejszym Mlexerem. Tenisowy team z Siedlec przegrał to spotkanie 4:6.

Ogólniak Nidzica to beniaminek rozgrywek II ligi. Gospodarze w tym spotkaniu próbowali nawiązać walkę o punkty jednak siedlczanie swoim ligowym doświadczeniem nie dali szans tenisistom z Nidzicy i wygrali 10:0.

13.10.12, 14:00 – Nidzica

II liga: Ogólniak Nidzica – Pogoń Siedlce 0:10
Punkty dla Pogoni: Michał Krzyżanowski 2, Mikołaj Misak 2, Jakub Folwarski 2, Jakub Sagan 2, Michał Krzyżanowski/Jakub Folwarski 1, Mikołaj Misak/Jakub Sagan 1

 

W meczu 2 kolejki II ligi tenisa stołowego podopiecznym grającego trenera Jakuba Sagana przyszło zmierzyć się z Mlexerem Elbląg. Ostatnio oba zespoły spotkały się w poprzednim sezonie. Wtedy to siedlczanie wygrali na własnym parkiecie 8:2 W dzisiejszym pojedynku pingpongiści musieli, jednak uznać wyższość rywala, przegrywając 4:6. W kluczowych momentach gry gospodarze udowodnili, iż dzisiejszego dnia są w lepszej dyspozycji.

14.10.12, 11:00 – Elbląg

II liga: Mlexer Elbląg – Pogoń Siedlce 6:4
Punkty dla Pogoni: Michał Krzyżanowski 1, Mikołaj Misak 1, Jakub Folwarski 1, Mikołaj Misak/Jakub Sagan 1

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;