piątek, 3 maja 2024r.

Cenny punkt w Białobrzegach

Drugi zespół Pogoni zremisował w Białobrzegach z tamtejszą Pilicą 1:1.

W zespole Pilicy wystąpił wychowanek Pogoni Daniel Barzyński. Przed meczem nikt rezerwom Pogoni nie dawał jakichkolwiek szans na wywiezienie punktów z Białobrzegów. Od pierwszych do ostatnich minut na boisku była walka. W 27 minucie gospodarze za sprawą Michała Kucharczyka wyszli na prowadzenie. Pięć minut później futbolówkę do własnej bramki wpakował Karol Mirowski i było 1:1. Wynik remisowy utrzymał się do końca pierwszej połowy.

W drugiej odsłonie obie drużyny atakowały, jednak bramki nie padły. W ostatnich minutach meczu podopieczni Andrzeja Cabaja mogli zdobyć komplet punktów. Jeden z piłkarzy gospodarzy ponownie wbił piłkę do własnej bramki, ale sędzia nie uznał prawidłowo zdobytego gola.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w niedzielę 28 października o godzinie 11 w Siedlcach, a jej rywalem będzie Mazowsze Grójec.

20.10.12, 15:00 – Białobrzegi

IV liga: Pilica Białobrzegi – Pogoń II Siedlce 1:1 (1:1)

Bramki: Michał Kucharczyk 27 – Karol Mirowski 32 (s)

Pogoń II: Karol Budzikur – Marek Adamczyk (80, Patryk Szachnowski), Tomasz Lipiński, Marcin Rogoziński, Hubert Łukanowski, Damian Rytel, Marcin Paczkowski, Bartłomiej Kamiński (55, Robert Narwojsz), Łukasz Pucyk, Paschal Ekwueme, Wiktor Lach (84, Adam Chojecki)

Żółte kartki dla Pogoni II: Tomasz Lipiński, Marcin Paczkowski, Paschal Ekwueme