czwartek, 2 maja 2024r.

Prus znów na kolanach (fotogaleria)

UKS Prus Siedlce przegrał w meczu 6 kolejki w Wieluniu z miejscowym MKS 30:43.

Początkowo mecz miał wyrównany przebieg. Prowadzenie w meczu uzyskał siedlecki, zespół i to on przez pierwsze kilka minut odrabiał straty do uciekającego zespołu z Wielunia. Po kwadransie gospodarze wypracowali sobie już 5-bramkowe prowadzenie i nie oddali go do końca spotkania. Znowu indywidualne krycie miał najlepszy zawodnik Prusa Emil Kożuchowski. Do przerwy wielunianie prowadzili 22:15.

Drugą połowę lepiej zaczęli siedlczanie, jednak od 40 minuty MKS powrócił do swojego rytmu i w pewnym momencie prowadził 14 bramkami. Skończyło się ostatecznie zwycięstwem Wielunia 43:30.

Kolejny mecz siedlczanie zagrają za tydzień w sobotę w Łosicach o godzinie 16:00 a przeciwnikiem będzie Wisła II Płock.

Zdjęcia z meczu autorstwa Joanny Kozłowskiej (Facebook.com)

20.10.12, 18:00 – Wieluń

II liga: MKS Wieluń – Prus Siedlce 43:30 (22:15)

Najwięcej bramek dla Prusa: Emil Kożuchowski 11, Rafał Jaszczuk 5, Paweł Łukaszuk 5, Sebastian Hunder 4

źródło: własne / Radio Ziemi Wieluńskiej; foto: Joanna Kozłowska