piątek, 3 maja 2024r.

Spacerek Nike (mutlimedia)

Siatkarki Ósemki Siedlce zagrały pierwszy mecz na własnym parkiecie. Siedlczanki przegrały to spotkanie 0:3.

Pierwszego seta podopieczne Jarosława Plewińskiego przegrały 17:25. W tej partii najlepszym elementem była zagrywka, jednak słaba gra w ataku i brak asekuracji spowodowały, że siedlczanki schodziły z parkietu pokonane. Druga odsłona była najlepsza w wykonaniu zawodniczek Ósemki. Dobra gra w ataku i nie tylko nie wystarczyła jednak na pokonanie ogranych sportsmenek z Ostrołęki. Ostatni set był podobny do pierwszego. Przyjezdne wypracowały sobie kilkupunktową przewagę i dotrzymały ją do końca spotkania.

21.10.12, 18:00 – Siedlce (hala PG nr 4)

III liga: Ósemka Siedlce – Nike Ostrołęka 0:3 (17:25, 22:25, 17:25)

Ósemka: 2. Martyna Krycka, 4. Ewa Połeć, 9. Anna Rybałtowska, 10. Kinga Wiśniewska, 7. Agnieszka Krzymowska, 14. Ewelina Kowal oraz 8. Magdalena Witkowska (libero) i 6. Marta Orzyłowska, 11. Paulina Grochowska