Siarka na kolanach

Siedlecka Pogoń po emocjonującej końcówce pokonała w Tarnobrzegu miejscową Siarkę 2:1.

Pierwszy kwadrans gry należał zdecydowanie do zespołu Piotra Szczechowicza. Już w 2 minucie siedlczanie uzyskali prowadzenie po indywidualnej akcji i rajdzie lewą stroną Piotra Wasikowskiego. Siedlczanie mieli jeszcze dwie okazje na bramki, ale swoich szans nie wykorzystali Michał Steć i Krystian Wójcik. Później gra miała wyrównany przebieg.

Po zmianie stron zaznaczała się przewaga gospodarzy, którzy w 68 minucie doprowadzili do remisu. Z linii bocznej dośrodkował jeden z zawodników Siarki, a nieupilnowany Adrian Gębalski strzałem z główki pokonał Jacka Kozaczyńskiego juniora. Tarnobrzeżanie po zdobyciu gola mieli jeszcze okazję na wyprowadzenie swojej drużyny na prowadzenie, jednak im się to nie udało. Zemściło się to w ostatniej minucie meczu, kiedy to Rafał Kosiec dośrodkował na 16 metr, a stamtąd uderzył Rafał Jędrzejczyk i dał swojej drużynie zwycięstwo. Chwilę wcześniej Jakub Łuczakowski otrzymał czerwoną kartkę i Siarka musiała kończyć mecz w osłabieniu.

27.10.12, 15:00 – Tarnobrzeg

II liga: Siarka Tarnobrzeg – Pogoń Siedlce 1:2 (0:1) Widzów: 300

Bramki: Adrian Gębalski 68 – Piotr Wasikowski 3, Rafał Jędrzejczyk 90

Siarka: Łukasz Ćwiczak – Daniel Beszczyński, Jakub Łuczakowski, Wojciech Jakubiec, Krzysztof Szpond, Kamil Zalewski (35 Mateusz Janiec), Konrad Stępień, Janusz Hynowski (75 Jacek Kuranty), Jarosław Piątkowski, Bartosz Madeja (58 Tomasz Wolan), Adrian Gębalski

Pogoń: Jacek Kozaczyński junior – Rafał Augustyniak, Marcin Nowak, Przemysław Rodak, Rafał Kosiec – Michał Steć, Marcin Rogoziński, Bartłomiej Dołubizna, Krystian Wójcik (75 Adrian Dziubiński), Piotr Wasikowski (66 Rafał Jędrzejczyk) – Adam Czerkas (72 Jacek Kosmalski)

Żółte kartki: Jakub Łuczakowski 6, Jarosław Piątkowski 78 – Piotr Wasikowski 64, Marcin Rogoziński 66, Krystian Wójcik 66, Jacek Kosmalski 89

Czerwona kartka: Jakub Łuczkowski 89 (za uderzenie przeciwnika)

Sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec)