Pewna wygrana z outsiderem (fotogaleria)

Tenisiści stołowi Pogoni Siedlce wygrali na własnej hali z drużyną Ursusa-Marymont Warszawa 10:0.

Siedlczanie od pierwszych do ostatnich minut kontrolowali przebieg meczu. Wolne w dniu dzisiejszym otrzymał Michał Krzyżanowski, a w jego miejsce na parkiecie zameldował się Hubert Byszewski, który po dłuższej przerwie powrócił do zespołu prowadzonego przez Jakuba Sagana. Tenisiści Pogoni w dzisiejszym spotkaniu byli lepsi od rywala pod każdym względem.

Następne spotkanie zawodnicy Pogoni rozegrają 11 listopada (niedziela) o godzinie 11 na wyjeździe ze Spójnią II Warszawa.

04.11.12, 13:00 – Siedlce

II liga: Pogoń Siedlce – Ursus-Marymont Warszawa 10:0

Punkty: Mikołaj Misak 2, Jakub Sagan 2, Jakub Folwarski 2, Hubert Byszewski 2, Mikołaj Misak/Jakub Sagan 1, Jakub Folwarski/Hubert Byszewski 1.