czwartek, 25 lipca 2024r.

Po przełamanie do Nysy

Kolejnym ligowym przeciwnikiem KPS Siedlce, będzie w przyszłą sobotę Stal AZS PWSZ Nysa. Dla siedlczan mecz przeciwko wyżej notowanym rywalom będzie bardzo ciężką przeprawą, tym bardziej, że ekipa z Siedlec jest mocno przetrzebiona kontuzjami.

Podopieczni duetu trenerskiego Dominik Kwapisiewicz Maciej Nowak, nie wygrali w lidze od dwóch spotkań. Wliczając w to zaległy mecz trzeciej rudny Pucharu Polski z Kęczaninem, passa niepowodzeń trwa od trzech meczów. Na domiar złego, KPS od pewnego czasu prześladują kontuzje podstawowych zawodników. Co prawda nieobecny w zeszłym tygodniu Mateusz Jasiński, przed meczem z Nysą jest już d

o dyspozycji trenera. Nadal zaś niezdolni do gry są Jakub Bucki i Dawid Bułkowski.

Stal Nysa jest obecnym mistrzem ligi. W swoim składzie ma kilku bardzo doświadczonych zawodników (Piotr Łuka, Jarosław Stancelewski, Krzysztof Andrzejewski). Siatkarze z Nysy z dziewięcioma punktami zajmują siódme miejsce w tabeli. Mecz na własnym parkiecie z osłabionym zespołem z Siedlec, jest więc dla nich idealną okazją do powiększenia dorobku punktowego. To pokazuje przed jak ciężkim wyzwaniem staną siatkarze KPS Jadar Siedlce.

AZS Stal Nysa – KPS Jadar Siedlce

17.11.2012, godz. 18:00

źródło: własne; foto: kps.siedlce.pl

zp8497586rq

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;