wtorek, 18 czerwca 2024r.

O kolejne ligowe punkty z KS Cuprum Lubin

W najbliższą sobotę, siatkarze KPS Jadar Siedlce podejmą na własnym parkiecie czwarty zespół I ligi, KS Cuprum Lubin. Po ostatnim zwycięstwie w Nysie, zawodnicy siedleckiego klubu są na fali wznoszącej. Czy podopieczni trenerów Dominika Kwapi

siewicza i Macieja Nowaka potwierdzą wysoką formę i dopiszą kolejne punkty do ligowej tabeli?

W obecnych rozgrywkach zespół z Lubina prezentuje się bardzo dobrze w meczach wyjazdowych. Dotychczas udało im się zwyciężyć w trzech spotkaniach, zostawiając w pokonanym polu zespoły z Jaworzna, Będzina i Poznania. W zeszłej kolejce zaś wygrali na własnym parkiecie z dotychczas niepokonanym BBTS Bielsko-Biała.

Zespół z Lubina ma w składzie kilku doświadczonych siatkarzy. Rozgrywający, Jakub Oczko, ma za sobą występy m.in. w AZS z Częstochowy i Olsztyna. Barw częstochowskiego AZS bronił również przyjmujący Michał Żuk. Atakujący, Daniel Wilk, był zaś zawodnikiem Trefla Gdańsk. Na tle młodej drużyny z Siedlec, siatkarze z Lubina dominują na pewno doświadczeniem. Miejmy jednak nadzieję, że w sobotnim spotkaniu, górą będzie jednak młodość i świeżość zawodników KPS Jadar Siedlce.

8 kolejka I ligi mężczyzn 2012/2013
KPS Jadar Siedlce – KS Cuprum Mundo Lubin
sobota, 24.11.2012, godz. 16:00
Hala ARM przy ul. Prusa 6, Siedlce

 

źródło: własne; foto: kps.siedlce.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;