niedziela, 14 lipca 2024r.

Oświadczenie kibiców Pogoni Siedlce

OŚWIADCZENIE KIBICÓW

Mając na uwadze dobro widowisk jakimi są mecze piłki nożnej w naszym mieścicie środowisko kibiców Pogoni Siedlce z niepokojem obserwujemy sytuację jaka ma miejsce na siedleckim stadionie.

Ciągle zmniejszająca się liczba widzów oglądających kolejne spotkania. Wahania formy I drużyny Pogoni Siedlce, mającej odzwierciedlenie w aktualnej pozycji w tabeli II ligi wschodniej, skłania nas do próby podjęcia dialogu na linii kibice – klub co zaowocuje wypracowaniem metod rozwiązania bieżących problemów.

Naszym zdaniem powinniśmy w trybie pilnym ustalić:
1. Osobę decyzyjną odpowiedzialną za kontakty ze zorganizowaną grupą kibiców,
2. Procedurę zgłoszenia wyjazdu grupy zorganizowanej (zgodnie z informacjami z PZPN – Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich, nie ma obowiązku podpisywania oświadczeń o odpowiedzialności karnej oraz majątkowej przez osobę zostawiającą listę wyjazdową w klubie),
3. Ustalenie procedur wnoszenia flag ”sektorówek” oraz elementy opraw w celu wywieszenie/prezentacji na sektorze, prawo – ani ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych, regulamin stadionu, nie zabraniają prezentowania opraw na stadionie i używania sektorówek, flag na sztycach.

źródło: Kibice Pogoni Siedlce; foto: Michał Michalski

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;