wtorek, 30 kwietnia 2024r.

Dostarczyciel punktów

Szczypiorniści Prusa Siedlce w ostatnim tegorocznym spotkaniu ligowym przegrali z sąsiadem w tabeli Pabiksem Pabianice 30:37 i tym samym zakończyli I rundę rozgrywek na ostatnim miejscu bez zdobyczy punktowej.

Ten, kto myślał, że Prus w ostatnim jesiennym spotkaniu zdobędzie swoje pierwsze punkty był w błędzie. Pierwsze minuty spotkania nie wskazywały jednak, że Prus odniesie porażkę. Siedlczanie w 18 minucie prowadzili nawet 10:6, jednak później Pabiks zaczął odrabiać straty. W 25 minucie goście doprowadzili do remisu 12:12, wyszli na prowadzenie i powiększali swoją przewagę.

Druga połowa, była wyrównana i wyglądała podobnie jak pierwsza. Dopiero w 43 minucie Pabiks zwiększył swoją przewagę do 5 punktów (25:30) i utrzymał korzystny dla siebie wynik do końca meczu. Najwięcej punktów dla Prusa rzucił Emil Kożuchowski – 8.

Siedlczanie po 13 kolejkach zajmują ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym.

15.12.12, 16:00 – Łosice (ZS nr 1)

II liga: Prus Siedlce – Pabiks Pabianice 30:37 (15:17)

Prus: Kamil Małecki, Sebastian Ługowski, Adam Maciak – Tomasz Brzezek, Bartosz Sokołów, Rafał Jaszczuk 5, Paweł Łukaszuk 5, Maciej Żółkowski, Sebastian Tomczuk 7, Emil Kożuchowski 8, Marek Zbucki, Dawid Rymarzak 1, Paweł Chybowski 2, Sebastian Hunder 2, Marek Głuchowski, Michał Kluczek