niedziela, 16 czerwca 2024r.

Piąte miejsce w Rudce

Siedlecki UKS Prus zajął 5 miejsce w turnieju piłki ręcznej rozgrywanym w Rudce.

Siedlczanie w tym turnieju rozegrali trzy spotkania. Jedyne zwycięstwo udało się odnieść w meczu o 5 miejsce, gdzie siedlczanie pokonali Juranda Ciechanów 20:17. W grupie przegrali ze Skorpionem Rudka i AZS AWF Biała Podlaska, który jak się okazał został zwycięzcą całej imprezy.

W tym turnieju zaprezentowało się trzech zawodników, którzy wzmocnią zespół Prusa na wiosnę. Są to Karol Szostakiewicz – lewoskrzydłowy, Bartosz Aleksandrowicz – bramkarz (obaj grali w AZS AWF Biała Podlaska) oraz Dominik Dobosz – bramkarz (grał w Politechnice Warszawskiej).

Kolejną okazję na sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek siedlczanie otrzymają w najbliższy piątek, kiedy to w Winnicy o godzinie 18:30 zmierzą się z miejscowym liderem.

 

Wyniki:

Prus Siedlce – Skorpion Rudka 22:24 (11:9)
AZS AWF Biała Podlaska – Prus Siedlce 27:18 (13:10)
Jurand Ciechanów – Prus Siedlce 17:20 (11:10)

Prus: Bartosz Aleksandrowicz, Dominik Dobosz, Adam Maciak – Paweł Chybowski, Sebastian Hunder, Michał Kluczek, Emil Kożuchowski, Sebastian Tomczuk, Marek Zbucki, Bartosz Sokół, Paweł Łukaszuk, Dawid Rymarzak, Maciej Żółkowski, Rafał Jaszczuk, Marek Głuchowski, Karol Szostakiewicz

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;