sobota, 15 czerwca 2024r.

Ferie na siedleckim lodowisku

Ośrodek Sportu ARMS w czasie ferii zimowych zaprasza na lodowisko przy ul. 6, w programie m.in. nauka jazdy na łyżwach i zawody sportowe dla uczniów klas IV-VI w ramach programu „Mistrzowie Białego Orlika”.

W dniach od 28 stycznia do 10 lutego Ośrodek Sportu ARMS zaprasza na Ferie na lodowisku. Gwarantowana jest świetna zabawa i doskonała rozrywka dla każdego na świeżym powietrzu!

Lodowisko w czasie ferii czynne będzie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-19:00, a w soboty i niedziele w godz. 10:00-20:00.

Ponadto, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-11:00 – w cenie biletu będzie można uczyć się jazdy na łyżwach pod okiem doświadczonego instruktora!

Dzieci z klas IV-VI zapraszane są też do udziału w programie Mistrzowie Białego Orlika. Program pn. Mistrzowie Białego Orlika, realizowany jest przez Stowarzyszenie Sport 7 Mariusza Czerkawskiego we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki i ma na celu aktywizację dzieci w kierunku uprawiania sportów zimowych oraz promocję zimowych dyscyplin sportowych, w tym w szczególności hokeja na lodzie i łyżwiarstwa.

Zajęcia w Siedlcach odbywać się będą w czasie ferii zimowych, w dniach 28 stycznia – 8 lutego 2013 r., od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-12:00 na miejskim lodowisku przy ul. Prusa 6. Na zakończenie dwutygodniowego programu odbędą się zawody sportowe, które wyłonią czterech najlepszych uczestników projektu. Uczniowie ci będą reprezentowali Miasto Siedlce podczas finałów wojewódzkich. Ogólnopolski finał imprezy pn. Mistrzowie Białego Orlika odbędzie się w marcu w Warszawie. Zwycięskie drużyny zostaną zaproszone na oficjalny mecz reprezentacji Polski w hokeju na lodzie.

Uczniowie klas IV-VI siedleckich szkół podstawowych, którzy chcą wziąć udział w programie, mogą zgłaszać się do Sekretariatu Ośrodka Sportu ARMS przy ul. Prusa 6, tel. 25 644 14 41 w godz. 7:30-15:30, w terminie do 27 stycznia 2013 r.

Udział w programie Mistrzowie Białego Orlika jest bezpłatny. W ramach programu uczestnicy mają zagwarantowane bezpłatne wejście na lodowisko.

 

źródło: ARMS Siedlce; foto: ARMS Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;