czwartek, 20 czerwca 2024r.

Rozstania i powroty

Trzech nowych zawodników, o których już pisaliśmy, to nie jedyne wzmocnienia MKS Pogoni. Po kontuzjach wraca trzech kolejnych zawodników, a na fazę play-off szykowany jest prawdziwy hit, bowiem do zespołu może dołączyć wychowanek Pogoni Kamil Bobryk.

– Są prowadzone rozmowy z Kamilem Bobrykiem. Finansowo sprawa jest dogadana. Do uzgodnienia pozostaje kwestia pogodzenia jego gry w Pogoni z pracą zawodową – mówi trener Stanisław Więciorek.

Bobryk jest etatowym reprezentantem Polski, w której gra nieprzerwanie od 8 lat. Od sezonu 2011/12 podstawowy młynarz reprezentacji Polski występuje w CS Vienne. W swoim pierwszym sezonie w nowym klubie uzyskał sześć przyłożeń i walnie przyczynił się do zdobycia mistrzostwa ligi Fédérale 2. W zeszłych sezon wspomagał w fazie play-off Budowlanych Łódź.

Od pierwszego wiosennego meczu do dyspozycji trenera będą rekonwalescenci: Grzegorz Muszyński, Piotr Psuj i Emil Purzycki. Jeżeli chodzi o ubytki kadrowe, to Pogoń za porozumieniem stron rozstała się z Pawłem Piwnickim. Klub opuścili także trzej Gruzini, którzy nie spełnili pokładanych w nich nadziei.

 
źródło: własne; foto: galeria.trojmiasto.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;