czwartek, 9 maja 2024r.

Konfrontacja rezerw (fotogaleria)

Drugi zespół Pogoni prowadzony przez Krzysztofa Pawlusiewicza zremisował w meczu kontrolnym z Podlasiem II Biała Podlaska 4:4.

W całym spotkaniu padło aż 8 bramek. W 17 minucie błąd siedleckiej defensywy wykorzystał Damian Szymański, który strzałem z pierwszej piłki pokonał Mateusza Soszyńskiego. Trzy minuty później Pogoń II Siedlce odpowiedziała. Mariusz Bednarczyk po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzył z półobrotu. W 36 minucie sędzia podyktował rzut karny dla biało-niebieskich. Do wykonania „11” podszedł Marek Adamczyk. Jego strzał sparował golkiper przyjezdnych, jednak dobitka tego samego zawodnika była już celna. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1. W 63 minucie kolejny błąd obrońców Pogoni II wykorzystał Mateusz Gromysz. Kilka minut później bramkarzowi Podlasia wyśliznęła się piłka z rąk. Pomyłkę tą wykorzystał Adamczyk, który strzelił z ostrego kąta. Gra defensywna Pogoni w dzisiejszym meczu wyglądała bardzo słabo. W 78 minucie po kolejnym błędzie futbolówkę w siatce umieścił Łukasz Biegajło. Siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry Bartosz Paszkowski zaskoczył Soszyńskiego i oddał mocny strzał z około 20 metrów. Ostatnią bramkę dającą remis zdobył Łukasz Czarnocki, który strzelił z bliskiej odległości.

W ekipie Pogoni II wystąpili testowani: Rafał Rak (Opolanin Opole Lubelskie), wychowanek Krzysztof Cabaj (Podlasie Sokołów Podlaski), Mateusz Steć (Podlasie Sokołów Podlaski (juniorzy)) oraz dwóch juniorów z rocznika 1996: Patryk Kisiel, Igor Przybyłek.

23.02.13, 13:55 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie II Biała Podlaska 4:4 (2:1)

Bramki: Mariusz Bednarczyk 20, Marek Adamczyk 36, 67, Łukasz Czarnocki 87 –  Damian Szymański 17, Mateusz Gromysz 63, Łukasz Biegajło 78, Bartosz Paszkowski 83

W 36 minucie Marek Adamczyk (Pogoń II) nie wykorzystał rzutu karnego (Robert Baczewski obronił).

Pogoń II: Mateusz Soszyński – 4. Jakub Jurek (60, 15. Kamil Księżopolski), 3. Mateusz Steć, 2. Tomasz Lipiński, 22. Igor Przybyłek (46, 9. Patryk Szachnowski) – 16. Marek Adamczyk, 23. Krzysztof Cabaj, 7. Adam Chojecki, 5. Mariusz Bednarczyk (64, 21. Patryk Wołosz), 18. Rafał Rak (66, 22. Igor Przybyłek; 84, 4. Jakub Jurek) – 8. Patryk Kisiel (46, 20. Łukasz Czarnocki)

Podlasie II: Robert Baczewski (Adrian Frankowski, Marcin Broniewicz) – Marcin Szpański, Rafał Adamiuk, Michał Nowakowski, Przemysław Skrodziuk – Jakub Daniluk, Michał Iwańczuk, Damian Szymański, Maciej Łasocha – Łukasz Lesiuk, Mateusz Gromysz. Grali także: Mateusz Wójtowicz, Mateusz Chalimoniuk, Tomasz Jaszczyński, Mateusz Haponik, Bartosz Paszkowski, Marek Michalczuk, Adam Wiraszka, Dariusz Pawluczuk, Mateusz Weśniuk, Łukasz Biegajło

Sędzia: Mateusz Padysz (Siedlce)