niedziela, 23 czerwca 2024r.

Podziękowania od Macieja Staręgi

Wielki nieobecny poniedziałkowej Gali podsumowującej dokonania sportowe w Siedlcach za miniony rok, Maciej Staręga napisał do nas kilka miłych słów.

Nie było go na gali ze względu na start w Mistrzostwach Świata seniorów we włoskim Val di Fiemme. Nagrodę w jego imieniu odebrał tata i jednocześnie trener Grzegorz Staręga. Mowa oczywiście o Macieju Starędze. Sam nieobecny, wobec swojej absencji na Gali, za naszym pośrednictwem postanowił skierować kilka słów podziękowania. Oto one:

 

„Serdecznie dziękuję Panu Prezydentowi Wojciechowi Kudelskiemu, władzom i przedstawicielom

miasta Siedlce za wyróżnienie, a organizatorom Gali Sportu i portalowi SportSiedlce.pl za wspaniałe przedstawienie mojej osoby podczas Podsumowania Roku Sportowego 2012. Jestem naprawdę niezwykle zadowolony i dalej będę się starał, jak najlepiej reprezentować nasze miasto i klub UKS Rawa. Jeszcze raz bardzo dziękuję”.

Maciej Staręga

 

W imieniu całej redakcji dziękujemy za słowa skierowane pod naszym adresem. Staramy się na bieżąco informować o sukcesach Maćka, a także jego kolegów i koleżanek z Rawy Siedlce. Co do następnego występu siedlczanina, już dziś weźmie udział w kolejnym biegu na Mistrzostwach Świata jakim będzie sztafeta. Polska sztafeta pobiegnie w składzie Maciej Kreczmer, Sebastian Gazurek (styl klasyczny), Maciej Staręga i Jan Antolec (styl dowolny) i wystartuje z numerem 18-tym.

Maciek jest jednym z siedleckich bohaterów, których autografy prezentujemy w Kąciku Sportowca. Ostatnio w znajdującym się w prawym dolnym rogu naszej strony kąciku (pod Kalendarium Co? Gdzie? Kiedy?) pojawiły się nowe zdjęcia z podpisami. Zachęcamy do oglądania.

 

źródło: własne; foto: PAP

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;