niedziela, 3 marca 2024r.

Skra poskromiona

Rugbiści siedleckiej Pogoni zdecydowanie pokonali I-ligową Skrę Warszawa.

Już za tydzień Pogoniści zagrają u siebie mecz pucharowy z Budowlanymi Łódź. Do tego spotkania siedlczanie mogą przystępować buy an essay online w dobrych humorach, bo po pierwsze – wygrali w przekonującym stylu i po drugie – wszyscy zawodnicy z szerokiej kadry są do dyspozycji trenerów. Jedynym, którego zabrakło w Miętnem był chory Piotr Psuj, jednak powinien on się wykurować na mecz z wicemistrzem Polski.

Mocno przepracowana zima przyniosła efekty w meczu ze Skrą. Siedlczanie zdominowali rywali fizycznie i motorycznie, niezależnie w jakim zestawieniu występowali. Trenerzy dali zagrać wszystkim zawodnikom, ponieważ jeszcze brakuje im zgrania. Pogoda się poprawia, więc okazji do treningów na trawie będzie więcej, dlatego nie pozostaje nic innego jak czekać z optymizmem na pierwsze mecze o stawkę.

 

02.03.13, 11:00 – Miętne
Sparing: Pogoń Awenta Siedlce – Skra Warszawa 75:5 (30:0, 25:5)
Grano 3×25 minut
Punkty dla Pogoni: Mateusz Lament 15, Norbert Kargol 10, Grzegorz Muszyński 10, Maciej Panasiuk 10, Dawid Dybowski 5, Tomasz Gołąb 5, Jakub Kryszczuk 5, Bartosz Nasiłowski 5, Bogusław Markowski 5, Robert Pawelec 5

 

źródło: własne; foto: Emil Purzycki

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;