poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Rezerwy na remis

Rezerwy Pogoni Siedlce zremisowały w meczu towarzyskim z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:1.

Pogoń II Siedlce przez większość meczu utrzymywała się przy piłce, a goście czyhali na błędy siedlczan i wyprowadzali kontry. W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka, którą zdobył Karol Krzyżanowski. Błąd przy wyprowadzaniu piłki przez biało-niebieskich wykorzystał jeden z zawodników, który otrzymał piłkę na skrzydle, zszedł do środka i uderzył celnie po krótkim rogu. W ekipie Pogoni dobrą okazję na zdobycie gola miał Tomasz Misiowski, jednak będąc sam na sam z bramkarzem strzelił wprost w niego. W drugiej odsłonie podopieczni Krzysztofa Pawlusiewicza wymieniali dużo podań, ale brakowało wykończenia akcji celnym strzałem. Wynik meczu wyrównał w 84 minucie Damian Rytel, który pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką w „16”. W zespole Pogoni II zagrał junior z rocznika 1996 Andrzej Ługowski.

Następne spotkanie kontrolne rezerwy Pogoni rozegrają w sobotę 9 marca z Orlętami Łuków.

05.03.13, 18:10 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 (0:1)

Bramki: Damian Rytel 84 (k) – Karol Krzyżanowski 16

Pogoń II: Karol Budzikur (58 Piotr Antoszczuk) – 7. Bartosz Mudent (84, 22. Tomasz Lipiński), 2. Tomasz Stromecki (46, 2. Mateusz Padysz), 3. Mateusz Steć (64, 6. Tomasz Stromecki), 15. Hubert Łukanowski – 8. Patryk Świniarski (46, 19. Andrzej Ługowski), 17. Damian Rytel (86, 16. Patryk Wołosz), 6. Mariusz Bednarczyk (46, 14. Adam Chojecki), 20. Sylwester Buga, 18. Tomasz Misiowski (46, 11. Patryk Szachnowski) – 13. Bartosz Kaszubowski (88, 9. Łukasz Czarnocki)