Pokonały Orliki na śniegu (fotogaleria)

Piłkarki Pogoni Siedlce wygrały w meczu sparingowym z Orlikami Jeruzal 6:0.

Spotkanie rozgrywane było na boisku pokrytym śniegiem. Siedlczanki do przerwy prowadziły tylko jedną bramką, którą zdobyła Anna Goś z rzutu karnego. Po przerwie siedlcznki dołożyły jeszcze 5 bramek i tym samym wygrały pewnie 6:0.

W siedleckiej drużynie zagrały nowe piłkark: Anna Kowalczyk (Węgrów), Magdalena Grzyb (w przeszłości m.in. Delfinek Łuków), Monika Plebańska (AZS AWF Biała Podlaska), Dominika Salej (AZS AWF Biała Podlaska), Katarzyna Policińska (juniorka) oraz Sandra Pachnik.

Po meczu rozdano pamiątkowe puchary. Za najlepszą zawodniczkę puchar otrzymała Ewa Stosio (Orliki), najlepszą bramkarkę Marta Świątek (Orliki), najlepszą strzelczynię Anna Kowalczyk (Pogoń). Wybrano także dwie Miss spotkania: Natalię Kozik (Orliki) i Katarzynę Policińską (Pogoń).

09.03.13, 14:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń Siedlce – Orliki Jeruzal 6:0 (1:0)

Bramki: Anna Goś (dwie), Anna Kowalczyk (dwie), Magdalena Grzyb, Monika Plebańska

Pogoń: Olga Kuryłek – Monika Plebańska, Sandra Pachnik, Anna Kowalczyk, Monika Odziemczyk, Daria Karolak, Agnieszka Mućka, Sylwia Ławecka, Sylwia Skibniewska, Olga Białkowska, Anna Goś. Grały także: Dominika Salej, Magdalena Grzyb, Karolina Sobolak, Katarzyna Policińska