niedziela, 3 marca 2024r.

Lekcje pokazowe rugby w Sokołowie Podlaskim

Dzięki uprzejmości Dyrektora Szkoły Publicznego Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim, pana Kazimierza Soszki, w ubiegłym tygodniu odbyły się pokazowe lekcje z rugby.

 

W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas I, II i III. Były to już drugie zajęcia w tej szkole, pierwsze odbyły się tuż przed feriami zimowymi i tak się spodobały gimnazjalistom, że szkoleniowcy MKS Pogoń Siedlce zostali zaproszeni na kolejne lekcje WF-u. Zajęcia prowadził szkoleniowiec grup młodzieżowych naszego klubu Rafał Matusiak z pomocą Emila Purzyckiego. W zajęciach gościnnie uczestniczyli Jerzy Matwiejczuk współzałożyciel rugby w Siedlcach oraz Stanisław Kowalczyk założyciel rugby w Sokołowie Podlaskim.

Współpraca pomiędzy naszym klubem a Publicznym Gimnazjum nr 1 w Sokołowie Podlaskim na pewno się nie zakończy na tych dwóch spotkaniach, gdyż szkoleniowcy naszego klubu wraz z zawodnikami zostali zaproszeni przez dyrekcję na Otwarty Dzień Szkoły, który odbędzie się 14 marca 2013.

 

źródło i foto: MKS Pogoń Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;