niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Zwycięstwo w ostatnim zimowym sparingu (fotogaleria)

Pogoń II Siedlce wygrała w ostatnim zimowym sparingu z Podlasiem Sokołów Podlaski 4:1 (1:1).

Mecz z Podlasiem był drugim spotkaniem tych ekip w zimowym okresie przygotowawczym. 10 lutego Podlasie wygrało z Pogonią II Siedlce 3:2. Dzisiaj doszło do rewanżu i to ekipa Krzysztofa Pawlusiewicza schodziła z boiska zwycięska. Pierwszą bramkę w meczu zdobyła Pogoń, a jej autorem był Bartosz Kaszubowski, który uderzył głową po dośrodkowaniu Sylwestra Bugi z rzutu rożnego. Sześć minut później przyjezdni doprowadzili do remisu. Adrian Błoński wpisał się na listę strzelców po identycznej akcji sprzed kilku minut siedlczan. Pierwsza odsłona kończyła się remisem 1:1.

W drugiej połowie padły jeszcze trzy bramki. W 63 minucie Hubert Łukanowski dośrodkował z lewego skrzydła na krótki słupek, a wbiegający Marek Adamczyk wpakował futbolówkę głową do bramki. Kilka minut później Adamczyk tym razem dośrodkowywał, a bramkę zdobył niepilnowany w polu karnym Adam Chojecki. Ostatniego gola w tym meczu zdobył w 78 minucie Łukasz Czarnocki, który wpakował piłkę do pustej bramki po podaniu Damiana Guzka.

16.03.13, 17:05  – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 4:1 (1:1)

Bramki: Bartosz Kaszubowski 7, Marek Adamczyk 63, Adam Chojecki 66, Łukasz Czarnocki 78 – Adrian Błoński 13

Pogoń II: Karol Budzikur (65 Mateusz Soszyński) – 3. Bartosz Mudent, 5. Mateusz Padysz, 22. Damian Guzek, 17. Hubert Łukanowski – 16. Marek Adamczyk, 4. Adam Chojecki, 17. Mariusz Bednarczyk (60, 15. Robert Narwojsz), 10. Sylwester Buga, 15. Tomasz Misiowski (46, 11. Jakub Jurek) – 7. Bartosz Kaszubowski (77, 20. Łukasz Czarnocki)

Sędzia: Paweł Księżopolski (Siedlce)