poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Sparowali z Mazovią

Rezerwy Pogoni Siedlce z powodu odwołanego meczu ligowego rozegrały kolejny sparing. Podopieczni Krzysztofa Pawlusiewicza pokonali Mazovię Mińsk Mazowiecki 2:1.

Już na początku meczu siedlczanie zdobyli bramkę. Bartosz Mudent oddał strzał z linii pola karnego i pokonał golkipera gości. W 24 minucie Marek Adamczyk podał z rzutu rożnego do Mateusza Padysza, defensor Pogoni II nie zastanawiając się oddał strzał z ok. 20 metrów, a futbolówka po jego uderzeniu odbiła się jeszcze od zawodnika Mazovii, czym zmyliła bramkarza i wpadła do siatki. Przyjezdni honorową bramkę zdobyli w 85 minucie. Po złej pułapce ofsajdowej biało-niebieskich jeden z zawodników pognał lewą stroną i dograł wzdłuż bramki, a nabiegający piłkarz wbił piłkę do bramki z bliskiej odległości.

24.03.13, 18:15 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:1 (2:0)

Bramki: Bartosz Mudent 1, Mateusz Padysz 24 – nieznany 85

Pogoń II: Karol Budzikur (62 Mateusz Soszyński) – 19. Jakub Jurek (72, 20. Łukasz Czarnocki), 6. Mateusz Padysz, 15. Hubert Łukanowski, 11. Patryk Szachnowski – 16. Marek Adamczyk, 14. Adam Chojecki, 17. Damian Rytel, 7. Sylwester Buga, 8. Bartosz Mudent – 9. Bartosz Kaszubowski

Sędzia: Maciej Tomaszewski (Siedlce)