czwartek, 18 lipca 2024r.

Zagrali dla Weroniki (fotogaleria)

23 marca o godzinie 10:30 w hali sportowej ARMS przy ul. Prusa 6 odbył się otwarty Charytatywny Turniej piłki nożnej „Gramy dla Weroniki” zorganizowany przez posła Jacka Kozaczyńskiego i Koło Miejskie PO w Siedlcach.

Zwycięzcą turnieju po emocjonującym meczu został Gryf Siedlce, który pokonał w finale zespół Euroimpexu 2:1. Trzecie miejsce zajęła drużyna Toyoty Siedlce pokonując Sportjohan 2:0.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Krzysztof Cabaj z Gryfu. Szczególne podziękowanie dla Tomasza Kożuchowskiego – najwyższa wpłata indywidualna.

Wpisowe wpłacane przez drużyny oraz środki zebrane podczas turnieju zostaną przekazane na leczenie Weroniki Wadas, dziewczynki zmagającej się z chorobą – chłoniakiem złośliwym. Serdecznie podziękowanie dla wszystkich zawodników i kibiców uczestniczących w turnieju!

Uczennica Publicznego Gimnazjum w Strzale Weronika Wadas od roku walczy z chorobą – chłoniakiem złośliwym. W ubiegłym roku po 6 blokach chemioterapii nastąpił powrót choroby. Lekarze podjęli decyzję o nowym leczeniu łącznie z przeszczepem szpiku kostnego. Weronika przyjęła ponownie serię chemioterapii i obecnie czeka na przeszczep szpiku kostnego, choroba jest oporna na leczenie dlatego niezbędne jest podanie przeciwciał monoklonalnych nierefundowanych przez NFZ. Potrzebna jest pomoc na skomplikowane i kosztowne leczenie dziewczynki, które przekracza możliwości finansowe rodziny.

Fundacja Spełnionych Marzeń ING BANK ŚLĄSKI

52 1050 1025 1000 0022 6844 0571 z dopiskiem dla Weroniki Wadas

 

 

Końcowa klasyfikacja:
1.Gryf Siedlce
2. Euroimpex Siedlce
3.Toyota Siedlce
4.Sportjohan
5.DPD Siedlce
6. Jupiter Koszewnica

Sędziowie: Krzysztof Okrzejski, Cezary Kowalski, Wojciech Prejs
Prowadzenie turnieju: Robert Chojecki, Marek Kordecki

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;