sobota, 20 lipca 2024r.

Miejski Klub Rugby bierze wszystko

Młodzi rugbiści Miejskiego Klubu Rugby zdominowali rozgrywanego w Lublinie Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży, młodzicy i mini żacy zakończyli rywalizację na I miejscach, żacy zajęli II miejsce!

Mini żacy zdecydowanie wygrali swoją grupę ulegając tylko 0:1 Żakowi Michalów, młodzicy po remisie 7:7 z Budowlanymi Lublin zwyciężyli dzięki lepszemu bilansowi małych punktów w meczu z Pogonią Siedlce, wygrana 33:0 zapewniała zwycięstwo w kategorii młodzików. W finale o I miejsce w kategorii żaków MKR remisował z Pogonią 0:0 stawiając dobrą grę w obronie przeciwko warunkom fizycznym, po przerwie nie wytrzymał jednak fizycznej przewagi graczy Pogoni ulegając 0:4.

MINI ŻACY

Wyniki: Miejski Klub Rugby – Budowlani Lublin 5:2, punkty- Igor Pątek 1, Maciej Adamczyk 1, Bartek Skup1, Dawid Enihowt 1, Dawid Pasik 1. Miejski Klub Rugby – SP Wożuczyn 5:0, punkty- Michał Kodzis 1, Igor Pątek 1, Maciej Adamczyk 1, Aleksander Stępniak 1, Filip Nowak 1. Miejski Klub Rugby – Żaczek Michalów 0:1. Miejski Klub Rugby – Pogoń Siedlce 10:0, punkty- Igor Pątek 2, Maciej Maciejewski 1, Filip Nowak 1, Dawid Enihowt 1, Dawid Pasik 1, Michał Kodzis 1, Jakub Kosyl 1, Bartek Skup 1, Robert Daszkiewicz 1.
Kolejność końcowa: 1.Miejski Klub Rugby, 2.Budowlani Lublin, 3.Żaczek Michalów, 4.SP Wożuczyn, 5.Pogoń Siedlce.
Zawodnicy: Igor Pątek, Filip Nowak, Bartek Skup, Dawid Enihowt, Dawid Pasik, Michał Kodzis, Jakub Kosyl, Maciej Maciejewski, Maciej Adamczyk, Aleksander Stępniak, Robert Daszkiewicz.
Trenerzy: Grzegorz Pliszka, Grzegorz Maciejewski.

ŻACY

Wyniki: Miejski Klub Rugby – Budowlani Lublin 5:0, punkty- Szymon Domagała 4, Bartosz Adamczyk 1. Miejski Klub Rugby – Żaczek Michalów 6:0, punkty- Szymon Domagała 2, Bartosz Adamczyk 2, Piotr Husarek 2. Miejski Klub Rugby – SP Wożuczyn 8:0, punkty- Szymon Domagała 3, Bartosz Adamczyk 2, Piotr Husarek 2, Marek Warmiński 1. Miejski Klub Rugby – Pogoń Siedlce 0:4 (0:0).
Kolejność końcowa: 1. Pogoń Siedlce, 2. Miejski Klub Rugby, 3. Budowlani Lublin, 4. Żaczek Michalów, 5. SP Wożuczyn.
Zawodnicy: Piotr Husarek, Szymon Domagała, Bartosz Adamczyk, Marek Warmiński, Jacek Mieścicki, Adrian Rybaczuk, Alan Milczarczyk.
Trenerzy: Grzegorz Pliszka, Wojciech Plichta, Paweł Kuligowski.

MŁODZICY

Wyniki: Miejski Klub Rugby – Budowlani Lublin 7:7, punkty- Maciej Stefaniuk 5 (T), Jakub Powałka 2 (C). Miejski Klub Rugby – Pogoń Siedlce 33:0, Maciej Stefaniuk 10 (2T), Patryk Aniszewski 10 (2T), Jakub Powałka 8 (4C), Bartosz Gołębiowski 5 (T).
Kolejność końcowa: 1.Miejski Klub Rugby, 2.Budowlani Lublin, 3..Pogoń Siedlce.
Zawodnicy: Maciej Stefaniuk, Arkadiusz Jurzyk, Alan Kaldjob, Jakub Wyrozębski, Bartosz Gołębiowski, Dominik Adamczyk – Kornel Wereda – Jakub Powałka – Bartłomiej Paniak, Patryk Chromiński, Grzegorz Tomaszewski, Przemek Nasiłowski – Patryk Aniszewski. Trenerzy: Paweł Kuligowski, Wojciech Plichta.

 

źródło i foto: Jacek Wierzbicki

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;