poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Biegi uliczne – 3 maja – wyniki (fotogaleria)

Podajemy szczegółowe wyniki z Biegów ulicznych z okazji 222. rocznicy Konstytucji 3 Maja. U nas sprawdzicie, które miejsce stało się waszym udziałem. Ponadto bogata galeria zdjęć.

WYNIKI BIEGÓW ULICZNYCH W ROCZNICĘ UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

CHŁOPCY SZKOŁY PODSTAWOWE
1; Adamiak Krystian; SP nr 11 Siedlce
2; Woiński Antoni; SP nr 11 Siedlce
3; Husarek Piotr; SP nr 6 Siedlce
4; Chojecki Maciej; SP Dziewule
5; Piotrkowski Maciej; SP Strzała
6; Konopka Jan; SP nr 11 Siedlce
7; Starzewski Rafał; SP nr 11 Siedlce
8; Korniak Michał; SP nr 6 Siedlce
9; Zalewski Filip; SP nr 6 Siedlce
10; Kurkus Gabriel; SP nr 6 Siedlce
11; Kozłowski Dominik; SP nr 10 Siedlce
12; Pieńkowski Michał; SP nr 5 Siedlce
13; Mokrzecki Piotr; SP nr 11 Siedlce
14; Wereszko Dominik; SP nr 11 Siedlce
15; Siłuszyk Jakub; SP nr 4 Siedlce
16; Mendza Piotr; SP Katolicka Siedlce
17; Postrzygacz Łukasz; SP nr 11 Siedlce
18; Woiński Michał; SP nr 11 Siedlce
19; Borkowski Marcin; SP nr 11 Siedlce
20; Rybaczuk Adrian; SP nr 4 Siedlce
21; Wyczółkowski Konrad; SP nr 7 Siedlce
22; Kadej Piotr; SP nr 11 Siedlce
23; Kurkus Beniamin; SP nr 6 Siedlce
24; Pogonowski Mateusz; SP Strzała
25; Krzyszczak Bartosz; SP nr 12 Siedlce
26; Dacewicz Maciej; SP nr 6 Siedlce
27; Zanikowski Krystian; SP Katolicka Siedlce
28; Redesiuk Mateusz; SP nr 4 Siedlce
29; Suchodolski Przemysław; SP nr 6 Siedlce
30; Niedziółka Szymon; SP nr 6 Siedlce
31; Chraniuk Wojciech; SP nr 4 Siedlce
32; Waszczuk Łukasz; SP nr 6 Siedlce
33; Mirosz Paweł; SP nr 4 Siedlce
34; Radzikowski Patryk; SP nr 6 Siedlce
35; Marczuk Norbert; SP nr 12 Siedlce
36; Wakuła Kacper; SP nr 6 Siedlce
37; Kowalczyk Krzysztof; SP nr 6 Siedlce
38; Popowski Bartłomiej; SP nr 11 Siedlce
39; Osiejewicz Paweł; SP nr 6 Siedlce
40; Kowalczyk Łukasz; SP nr 6 Siedlce
6 zawodników nie ukończyło biegu

DZIEWCZĘTA SZKOŁY PODSTAWOWE
1; Maksymiuk Julia; SP nr 11 Siedlce
2; Baczyńska Marta; SP nr 11 Siedlce
3; Grochowska Paulina; SP nr 11 Siedlce
4; Mirosław Monika; SP nr 7 Siedlce
5; Góral Ola; SP nr 11 Siedlce
6; Somla Natalia; SP nr 11 Siedlce
7; Olędzka Karolina; SP nr 4 Siedlce
8; Brodowska Aleksandra; SP nr 6 Siedlce
9; Kwiatkowska Sara; SP nr 11 Siedlce
10; Księżopolska Anna; SP nr 11 Siedlce
11; Góral Julia; SP nr 7 Siedlce
12; Głuchowska Julia; SP nr 11 Siedlce
13; Grzankowska Wiktoria; SP nr 11 Siedlce
14; Kraszewska Weronika; SP nr 11 Siedlce
15; Klewek Paulina; SP nr 11 Siedlce
16; Prachtl Sylwia; SP nr 6 Siedlce
17; Ciok Oliwia; SP nr 6 Siedlce
18; Radzikowska Paulina; SP nr 11 Siedlce
19; Kazakowa Stefania; SP nr 11 Siedlce
20; Duczek Klaudia; SP nr 11 Siedlce
21; Frąckowiak Blanka; SP nr 7 Siedlce
22; Mazurek Maja; SP nr 11 Siedlce
23; Hołubiec Katarzyna; SP nr 12 Siedlce
24; Gajewska Marta; SP nr 11 Siedlce
25; Wnuk Julia; SP nr 11 Siedlce
26; Bochaj Aleksandra; SP nr 6 Siedlce
27; Nowińska Alicja; SP nr 5 Siedlce
28; Arciszewska Paulina; SP nr 6 Siedlce
29; Nowińska Małgorzata; SP nr 5 Siedlce
30; Moskwiak Ada; SP nr 5 Siedlce
31; Sawicka Gabriela; SP nr 11 Siedlce
32; Rybczyńska Kamila; SP nr 6 Siedlce
33; Śliwa Klaudia; SP nr 11 Siedlce
34; Skup Sandra; SP nr 11 Siedlce
35; Zawadzka Nikola; SP nr 4 Siedlce
36; Jurczak Iza; SP nr 4 Siedlce
37; Wolańska Hanna; SP nr 11 Siedlce
38; Gruda Sylwia; SP nr 6 Siedlce
39; Stępnik Ewelina; SP nr 6 Siedlce
40; Górecka Wiktoria; SP nr 11 Siedlce
41; Ciok Nikola; SP nr 6 Siedlce
42; Wyrzykowska Katarzyna; SP nr 11 Siedlce
43; Budukiewicz Wiktoria; SP nr 11 Siedlce
44; Borkowska Justyna; SP nr 11 Siedlce
45; Mioduska Martyna; SP nr 11 Siedlce
46; Wysokińska Aleksandra; SP nr 11 Siedlce
47; Chabiera Oliwia; SP nr 6 Siedlce
48; Marczuk Angelika; SP nr 12 Siedlce
49; Zamikowska Zuzanna; SP nr 6 Siedlce
50; Bobryk Aleksandra; SP nr 6 Siedlce
51; Miłobędzka Kamila; SP nr 6 Siedlce
52; Borkowska Wiktoria; SP nr 6 Siedlce
3 zawodniczki nie ukończyły biegu

CHŁOPCY SZKOŁY GIMNAZJALNE
1; Grodzicki Dariusz; PG nr 6 Siedlce
2; Filipek Tomasz; PG nr 6 Siedlce
3; Kobryń Krystian; PG nr 6 Siedlce
4; Kublik Bartosz; PG nr 1 Siedlce
5; Skup Jakub; PG nr 3 Siedlce
6; Kruk Ernest; PG nr 3 Siedlce
7; Bączek Bartłomiej; PG nr 3 Siedlce
8; Dyńka Marcin; PG nr 3 Siedlce
9; Urban Michał; PG nr 3 Siedlce
10; Widelski Kacper; PG nr 3 Siedlce
11; Hołubiec Kacper; PG nr 4 Siedlce
12; Skup Karol; PG Dziewule
13; Kornilak Jakub; PG nr 3 Siedlce
14; Suchodolski Daniel; PG nr 3 Siedlce
15; Szymański Łukasz; PG nr 4 Siedlce
16; Chabiera Patryk; PG nr 3 Siedlce
17; Wielicki Przemysław; PG nr 4 Siedlce
18; Kosmalski Kamil; PG nr 3 Siedlce
19; Okniński Mateusz; PG nr 6 Siedlce
20; Frąckowiak Martyn; PG nr 3 Siedlce
21; Trandziuk Marcin; PG nr 3 Siedlce
22; Stocki Przemysław; PG nr 3 Siedlce
23; Tomaszewski Grzegorz; PG nr 1 Siedlce
24; Rosastolato Gabriel; PG nr 3 Siedlce
25; Gadamer Hubert; PG nr 1 Siedlce
26; Kalisz Piotr; SP nr 6 Siedlce(rok starszy)
27; Wielgosz Konrad; PG nr 3 Siedlce
28; Wyczółkowski Kamil; PG nr 3 Siedlce
29; Stencel Maciej; PG nr 6 Siedlce
30; Fit Bartłomiej; PG nr 3 Siedlce
31; Pasik Kacper; PG nr 3 Siedlce
32; Nazarczuk Mateusz; PG nr 3 Siedlce
33; Chromiński Arkadiusz; PG nr 3 Siedlce
34; Koczorek Patryk; PG nr 3 Siedlce
35; Izbebski Jakub; PG nr 3 Siedlce
36; Bednarczyk Piotr; PG nr 3 Siedlce
37; Ciborowski Łukasz; PG nr 3 Siedlce
38; Khachiklan Łukasz; PG nr 3 Siedlce
39; Rzewuski Kamil; PG nr 3 Siedlce
40; Lendzion Michał; PG nr 3 Siedlce
41; Olędzki Rafał; PG nr 3 Siedlce
7 zawodników nie ukończyło biegu

DZIEWCZĘTA SZKOŁY GIMNAZJALNE
1; Lickiewicz Izabela; PG Kotuń
2; Szachnowska Paulina; PG nr 6 Siedlce
3; Horoszko Marta; Huszlew/ PUKS Łosice
4; Bielacka Anna; PG nr 6 Siedlce
5; Niciporuk Paula; Huszlew/ PUKS Łosice
6; Biaduń Weronika; PG nr 6 Siedlce
7; Ciok Natalia; PG nr 6 Siedlce
8; Mirosław Magdalena; PG nr 1 Siedlce
9; Jaworska Kamila; PG nr 1 Siedlce
10; Pawłowska Karolina; PG nr 6 Siedlce
11; Ścichocka Natalia; PG nr 3 Siedlce
12; Głuchowska Olga; PG nr 1 Siedlce
13; Koć Karolina; PG nr 6 Siedlce
14; Malczuk Weronika; PG nr 1 Siedlce
15; Pietrak Emilia; PG nr 3 Siedlce
16; Jarocka Monika; PG nr 1 Siedlce
17; Kłusek Aleksandra; PG nr 3 Siedlce
18; Duszyńska Monika; PG nr 1 Siedlce
19; Wołonka Wioletta; PG nr 1 Siedlce
20; Czapska Patrycja; PG nr 1 Siedlce
21; Jurzyk Wiktoria; PG nr 1 Siedlce
22; Szmitkowska Emilia; PG nr 3 Siedlce
23; Stępnik Karolina; PG nr 3 Siedlce
24; Nowodas Martyna; PG nr 1 Siedlce
25; Charucka Iza; PG nr 1 Siedlce
26; Karpińska Ola; PG nr 1 Siedlce
27; Szandecka Zuzanna; PG nr 3 Siedlce
6 zawodniczek nie ukończyło biegu

CHŁOPCY SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
1; Jakub Matwiejczuk; I LO Siedlce
2; Łukasz Perciński; II LO Siedlce
3; Patryk Grzymała; ZSP nr 4 Siedlce
4; Mateusz Perciński; I LO Siedlce
5; Adam Kaniewski; II LO Siedlce
6; Mateusz Radzikowski; ZSP nr 4 Siedlce
7; Krzysztof Gurba; ZSP nr 2 Siedlce
8; Mikołaj Trzaskalski; II LO Siedlce
9; Michał Rykaczewski; II LO Siedlce
10; Sebastian Jachowski; ZSP nr 2 Siedlce
11; Krystian Szostek; ZSP nr 4 Siedlce
12; Kamil Niedziółka; ZSP nr 4 Siedlce
13; Michał Lewocki; ZSP nr 2 Siedlce
14; Konrad Wawer; ZSP nr 5 Siedlce
1 zawodnik nie ukończył biegu

DZIEWCZĘTA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
1; Natalia Chacińska; ZSP nr 4 Siedlce
2; Weronika Ługowska; ZSP nr 4 Siedlce
3; Paulina Tymoszuk; ZSP nr 4 Siedlce
4; Agata Mlostek; ZSP nr 4 Siedlce
5; Angelika Morlo; ZSP nr 4 Siedlce
6; Patrycja Orzyłowska; ZSP nr 2 Siedlce
7; Kinga Jastrzębska; ZSP nr 4 Siedlce
8; Katarzyna Gizińska; ZSP nr 2 Siedlce
9; Katarzyna Wyrębiak; ZSP nr 2 Siedlce
10; Marta Stańska; ZSP nr 2 Siedlce
11; Małgorzata Kowalczyk; Szkoła Specjalna Siedlce

PUNKTACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ

SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA
1; SP nr 11 Siedlce
2; SP nr 6 Siedlce
3; SP nr 7 Siedlce
4; SP nr 5 Siedlce
5; SP nr 4 Siedlce
6; SP nr 12 Siedlce

SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY
1; SP nr 11 Siedlce
2; SP nr 6 Siedlce
3; SP Dziewule
4; SP Strzała
5; SP nr 4 Siedlce
6; SP Katolicka Siedlce
7; SP nr 12 Siedlce
8; SP nr 10 Siedlce
9; SP nr 5 Siedlce
10; SP nr 7 Siedlce

SZKOŁY GIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA
1; PG nr 6 Siedlce
2; PG nr 1 Siedlce
3; PG Kotuń
4; PG Huszlew
5; PG nr 3 Siedlce

SZKOŁY GIMNAZJALNE CHŁOPCY
1; PG nr 3 Siedlce
2; PG nr 6 Siedlce
3; PG nr 1 Siedlce
4; PG nr 4 Siedlce
5; PG Dziewule

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA
1; ZSP nr 4 Siedlce
2; ZSP nr 2 Siedlce
3; Szkoła Specjalna Siedlce

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY
1; I LO Siedlce
2; II LO Siedlce
3; ZSP nr 4 Siedlce
4; ZSP nr 2 Siedlce
5; ZSP na 5 Siedlce

OPEN KOBIETY
1; Anna Szyszka
2; Iga Sinikiewicz
3; Izabela Lickiewicz
4; Anna Bielecka
5; Paulina Grochowska
6; Joanna Dmowska
7; Anna Nasiłowska
8; Monika Dziołak
9; Klaudia Śliwa
10; Ewelina Stępnik
11; Wiktoria Górecka
12; Monika Duszyńska
13; Hanna Wolańska
5 zawodniczek nie ukończyło biegu

OPEN MĘŻCZYŹNI
1; Mierzejewski Krzysztof
2; Lęgas Adrian
3; Mitrofaniuk Marek
4; Matwiejczuk Jakub
5; Kosieradzki Łukasz
6; Koć Piotr
7; Moskwiak Paweł
8; Mirosz Robert
9; Zaochoszcz Maciej
10; Matwiejczuk Andrzej
11; Stronkowski Jacek
12; Myszka Hubert
13; Kusio Mariusz
14; Ługowski Leszek
15; Wilczyński Mateusz
16; Rykaczewski Michał
17; Woźny Jakub
18; Filipek Tomasz
19; Nowicki Kamil
20; Nowicki Tomasz
21; Marchewka Dominik
22; Gotowicki Krystian
23; Tomczuk Adam
24; Adamiak Krystian
25; Gajc Paweł
26; Marchewka Jacek
27; Ambroziewicz Robert
28; Kaniewski Jarosław
29; Chabiera Patryk
30; Kołaczek Dawid
31; Bednarzak Tadeusz
32; Wilczyński Mikołaj
33; Bieliński Marek
9 zawodników nie ukończyło biegu

SZTAFETA RODZINNA
1; Wilczyńscy – Mikołaj, Mateusz, Joanna
2; Szyszkowscy – Magdalena, Paweł, Piotr
3; Hołubiec – Małgorzata, Katarzyna, Kacper
4; Skolimowscy – Jagoda, Ewa, Adam
5; Nowińscy – Tomasz, Małgorzata, Alicja
6; Chabiera – Robert, Patryk, Oliwia

 

źródło: SOZLA; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;