czwartek, 20 czerwca 2024r.

VI Dni Sportów Ekstremalnych – program

Dni Sportów Ekstremalnych to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie sportowo-rekreacyjne, skierowane do wszystkich, którzy aktywnie spędzają wolny czas, a dodatkowo podczas rekreacji chcą czuć adrenalinę i doświadczać emocji zdrowej rywalizacji. 

29 czerwca: Ośrodek Sportu, ul. Prusa 6, godz. 15:00-21:00

W ramach tegorocznej edycji Dni Sportów Ekstremalnych pierwszego dnia na skateplazie przy ul. Prusa 6 odbędą się warsztaty bmx, deskorolka, na lodowisku warsztaty parkour, zaś na terenach zielonych i hali sportowej warsztaty sportowego karate i ekstremalnych sztuk walki Kawashi. Warsztaty odbędą się w godz. 15:00-19:00, ale już od południa wszystkie obiekty Ośrodka Sportu ARMS będą dostępne dla uczestników Dni Sportów Ekstremalnych.

Chętni będą mogli wziąć udział także w konkurencjach turniejowych – na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez SnowStyle.pl – siedlecki sklep z akcesoriami dla sportowców i nie tylko. Przez cały dzień wydarzenie muzycznie wesprze DJ Bulb, a wieczorem uczestnicy warsztatów podsumują swoje zmagania i usiądą do wspólnego grillowania.

30 czerwca: Tereny zielone nad zalewem, przy Stanicy, godz. 15:00-21:30. 

Drugi dzień imprezy będzie miał swoją odsłonę od godz. 15:00 nad siedleckim zalewem, gdzie rozegrane zostaną turnieje: Ekstremalny Bieg Rodzinny, przygotowany specjalnie z myślą o rywalizacji całych rodzin, Rodzinny Turniej Łuczniczy, Ekstremalny Bieg Na Orientację i Turniej Paintball.

Podobnie jak w sobotę, najlepsi w swoich konkurencjach otrzymają atrakcyjne nagrody, a także okolicznościowe dyplomy i puchary. Co ważne – wstęp na wszystkie zawody jest wolny, a zapisy będą przyjmowane na pół godziny przed rozpoczęciem turniejów – od godz. 14:30, w biurze zawodów, przy Stanicy nad zalewem. Od godz. 17:00 na scenie Dni Sportów Ekstremalnych zaprezentują się grupy Kawashi i Parkour Wschód, a następnie nagrodzeni zostaną zwycięzcy zmagań turniejowych. Od 18:30 scena będzie należeć do siedleckich grup hip hop, których koncert zwieńczy tegoroczną edycję Dni Sportów Ekstremalnych.

Nowa formuła wydarzenia z pewnością jest świetną propozycją zarówno dla amatorów mocnych wrażeń, jak i całych rodzin, chcących w sportowy sposób spędzić wolny czas.

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Dni Sportów Ekstremalnych – w pierwszy weekend wakacji – już 29 i 30 czerwca w Siedlcach. 

Aktualne informacje o Dniach Sportów Ekstremalnych dostępne są na stronie: www.facebook.com/DzienSportowEkstremalnych

 

źródło i foto: ARMS

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;