poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Ekstremalnie sportowo (fotogaleria)

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce i kilka siedleckich stowarzyszeń sportowych z wielkim rozmachem przygotowały IV Dni Sportów Ekstremalnych.

Tegoroczna impreza, organizowana tradycyjnie w pierwszy weekend wakacji, miała bardzo bogaty program w dwóch odsłonach.

W sobotę na skateplazie i na płycie lodowiska odbyły się zawody i warsztaty na rowerach BMX, deskorolkach, wrotkach, a także warsztaty na parkurze. W hali ARMS miały miejsce warsztaty ekstremalnych sportów walki zorganizowane przez Akademię Kawashi, Parkour Wschód, Siedleckie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych. Czynny był sklep z akcesoriami, zaś uczestnikom imprezy towarzyszyła muzyka serwowana przez DJów.

W niedzielę zabawy o charakterze rekreacyjno-sportowym odbywały się nad siedleckim zalewem Muchawka. Rywalizowano w turnieju paintballa, w którym wystartowało szesnaście trzyosobowych zespołów, była kolejka tyrolska, można było zmierzyć się także w turnieju łuczniczym, a także w ekstremalnym biegu rodzinnym i w ekstremalnym biegu na orientację w dolinie rzeki Muchawka.

Jako ciekawostkę podajmy, że w turnieju łuczniczym wystartował także fotograf SportSiedlce.pl, Maciej Sztajnert i zdobył srebrny medal.

Siedleckie Dni Sportów Ekstremalnych zostały dofinansowane przez Urząd Miasta Siedlce, bowiem miały cel edukacyjno-profilaktyczny promujący wśród młodego pokolenia mieszkańców miasta i regionu zdrowy i pozbawiony nałogów tryb życia.

 

źródło: własne / TV Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;