niedziela, 3 marca 2024r.

Nie wystrzelali medali

Strzelectwo sportowe w tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży jest kolejną dyscypliną po podnoszeniu ciężarów i zapasach, w której rywalizowali zawodnicy z Siedlec.

Reprezentanci Siedleckiego Klubu Strzelectwa Sportowego Dragon w tym roku, w przeciwieństwie do poprzedniego, nie plasowali się na pozycjach medalowych.

Najlepiej spisał się Maciej Nadstawny – dziewiąty w strzelaniu z karabinu pneumatycznego – 40 strzałów. Ponadto zajął szesnaste miejsce w strzelaniu z karabinu sportowego – 60 strzałów leżąc. Jego kolega klubowy, Paweł Bakalarski w wyżej wymienionych konkurencjach był odpowiednio jedenasty i dwudziesty.

Dziewiętnasta w strzelaniu z karabinu sportowego – 3×20 strzałów była Iwona Niedziółka, z kolei w strzelaniu z karabinu sportowego – 60 strzałów leżąc uplasowała się na 26 pozycji.

W Bydgoszczy rywalizowali jeszcze: Dominika Wołosiewicz – trzynasta w strzelaniu z karabinu pneumatycznego – 40 strzałów i Gabriela Mazurczak – 21 w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego – 40 strzałów.

Siedlecki Dragon w klasyfikacji klubowej zajął trzynaste miejsce.

 

źródło: własne; foto: groupon.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;