sobota, 4 maja 2024r.

Skra ograna

W drugim letnim sparingu rugbiści siedleckiej Pogoni ograli Skrę Warszawa.

Mecz kontrolny w Warszawie było ostatnim testem Pogoni przed rozpoczynającym się za 2 tygodnie nowym sezonem w Ekstralidze. Siedlczanie z I-ligową Skrą wygrali pewnie i zaprezentowali się lepiej niż w sobotnim sparingu z Budowlanymi. Gra Pogonistów najlepiej wyglądała w I i II tercji (mecz grano 3×25 minut). Sparing był dla trenera Stanisława Więciorka kolejną okazją, by popracować z podopiecznymi nad realizacją założeń taktycznych i ogólnym zgraniem zespołu. Przed startem ligi Pogoniści wezmą już za tydzień udział w Mistrzostwach Polski w rugby 7-osobowym.

08.08.13, 18:30 – Warszawa
Sparing: Skra Warszawa – Pogoń Awenta Siedlce 12:45