czwartek, 25 kwietnia 2024r.

SKK przed pierwszym meczem kontrolnym

Siedlecki Klub Koszykówki po kilku tygodniach treningu czeka pierwszy sparing. Kadra zespołu na chwilę obecną jest zamknięta.

SKK Siedlce przygotowania rozpoczął pierwszego dnia miesiąca sierpnia. Obecnie treningi są prowadzone dwa razy dziennie. Sprawdzeniem formy i zgrania zespołu będzie gra w meczach kontrolnych. Już w najbliższą sobotę, 24 sierpnia drużyna prowadzona przez Wiesława Głuszczaka wybierze się do Pruszkowa, by zmierzyć swe siły z I-ligowym Zniczem Pruszków. Przypomnijmy, że od nowego sezonu w klubie spod Warszawy będzie grało dwóch zawodników, którzy przed rokiem reprezentowali barwy SKK. Mowa o Przemysławie Lewandowskim i Rafale Kulikowskim.

Jeśli chodzi o kadrę zespołu SKK na nowy sezon, to w zasadzie na chwilę obecną jest ona zamknięta. Kto zatem będzie przywdziewał żółtą koszulkę w rozgrywkach II ligi w sezonie 2013/2014? Skład wygląda następująco: Dawid Neumann, Mateusz Bal, Kamil Sulima, Rafał Sobiło, Wojciech Osiński, Alan Weres, Karol Dębski, Marcin Nędzi, Łukasz Ratajczak, Tomasz Gałan. Klub zrezygnował z testowanego Bartosza Królikowskiego. Do kadry zespołu będą włączani także młodzi wychowankowie SKK jak chociażby Rafał Mitura czy Łukasz Perciński.

Nie jest wykluczone uzupełnienie drużyny w trakcie sezonu lub też dokooptowanie kogoś jeszcze w okresie przygotowawczym. Na razie zespół trenuje w wyżej wymienionym składzie.

O ruchach transferowych pisaliśmy także w artykułach:

Wraca stara gwardia

SKK pozyskał nowego gracza

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;