czwartek, 2 maja 2024r.

Juniorzy SKK górą

MKK Siedlce w pierwszym oficjalnym sparingu w okresie przygotowawczym uległ juniorom SKK Siedlce 59:67.

Przez cały mecz widoczne było, że koszykarki z Siedlec potrzebują jeszcze czasu, aby wczuć się w grę w nowym składzie. Juniorzy SKK przeważali na początku meczu, potem na przełomie I i II kwarty to ich koleżanki po fachu wyszły na prowadzenie. MKK stracił przewagę w połowie III kwarty i nie odzyskał jej do końca. Ostatecznie siedlczanki poległy różnicą 8 punktów. W składzie MKK zabrakło narzekających na urazy Magdy Bibrzyckiej i Lidii Niedzielskiej.

Okazja do rewanżu dla MKK nadarzy się we wtorek o godzinie 16:00, gdy oba zespoły zmierzą się po raz kolejny.

22.08.13, 18:30 – Siedlce (hala ARMS)
Sparing: MKK Siedlce – SKK Siedlce (juniorzy) 59:67
MKK: Agata Chaliburda, Marta Dobrowolska, Agnieszka Krzywoń, Elżbieta Mukosiej, Marta Urbaniak oraz Dominika Paczkowska i Dominika Prochenka