niedziela, 21 kwietnia 2024r.

KPS zaprasza na turniej

Już w najbliższy piątek i sobotę fani KPS będą mogli na żywo zobaczyć swoich ulubieńców w akcji. W ramach przygotowań do sezonu na hali ARMS odbędzie się III Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Prezesa KPS Siedlce.

Dla kibiców siatkówki będzie to doskonała okazja do poznania mocno przebudowanego składu pod dowództwem nowego trenera Sławomira Gerymskiego. Przed własną publicznością zaprezentują się zarówno dobrze znani zawodnicy z kapitanem Mateuszem Jasińskim na czele. Z jak najlepszej strony będą chcieli się pokazać nowi m. in. Mateusz Przybyła, Damian Schulz czy libero Damian Sobczak. A na pewno przypomną o sobie ci, którzy reprezentowali już kiedyś barwy KPS, czyli Radosław Zbierski i Mariusz Pruski. Niestety z powodu kontuzji nie wystąpi również powracający na siedlecki parkiet Piotr Milewski.

W piątek o 16.00 na inaugurację KPS podejmie drugoligowy Krispol Września. Natomiast w sobotę naszą drużynę czekają dwa mecze z ligowymi rywalami. W samo południe ma rozpocząć się spotkanie z Kęczaninem Kęty, a o 18.00 decydujący o kolejności w turnieju pojedynek z Avią Świdnik.

Program turnieju (Siedlce – hala ARMS):
30.08.13 (piątek)
16:00 KPS Siedlce – Krispol Września
18:00 ASPS Avia Świdnik – UMKS Kęczanin Kęty

31.08.13 (sobota)
10:00 ASPS Avia Świdnik – Krispol Września
12:00 KPS Siedlce – UMKS Kęczanin Kęty
16:00 Krispol Września – UMKS Kęczanin Kęty
18:00 KPS Siedlce – ASPS Avia Świdnik

 

źródło: własne / KPS Siedlce; foto: KPS Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;