sobota, 4 maja 2024r.

Patent na Legię

Rewanżowe spotkanie koszykarzy SKK Siedlce z Legią Warszawa rozegrane na Bemowie zakończyło się ponowną wygraną naszego zespołu.

Mecz dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy po pierwszej kwarcie prowadzili 22:14. Od drugiej kwarty kontrolę wydarzeń na parkiecie przejęli goście. Udało się odrobić straty i uzyskać przewagę, ale nie była ona pokaźna. W czwartej kwarcie emocje były do końca, bowiem Legia nie odpuszczała. Mimo, że to był zwykły sparing, obie drużyny grały z pełnym zaangażowaniem i bardzo chciały odnieść zwycięstwo. Siedlczanom w decydujących akcjach udało się zachować spokój i ostatecznie zwyciężyć 69:65.

W meczu z Legią w drużynie z Siedlec nie zagrali: Karol Dębski i Mateusz Bal (urazy). Bardzo prawdopodobne, że nie wystąpią także w najbliższym spotkaniu towarzyskim. A na te siedleccy sympatycy basketu nie będą musieli długo czekać. W sobotę (7 września) o godz. 16.00 w hali ARMS SKK zagra z ligowym przeciwnikiem ze swojej grupy – Pułaskim Warka.

05.09.13, 19:30 – Warszawa

Sparing: Legia Warszawa – SKK Siedlce 65:69 (22:14, 14:20, 17:23, 12:12)