środa, 1 maja 2024r.

SKK na podium

W meczu o trzecie miejsce w Turnieju o Różę Kutna SKK Siedlce pewnie pokonał WKK Wrocław.

Po wczorajszej porażce z gospodarzami, dziś SKK zagrał z przegranym z drugiej pary – WKK Wrocław. Stawką meczu było trzecie miejsce w VIII Turnieju o Różę Kutna.

Spotkanie zaczęło się pomyślnie dla naszych graczy i tak też się zakończyło. Właściwie wygrana przez SKK pierwsza kwarta ustawiła mecz. Przewaga dziesięciu punktów sprawiła, że podopieczni Wiesława Głuszczaka w kolejnych minutach grali spokojnie i trzymali rękę na pulsie. Nawet gdy przeciwnik zmniejszał dystans do 4-6 punktów, nie powodowało to nerwowości w szeregach siedleckiej drużyny. Ułożona i spokojna gra przełożyła się na końcowe zwycięstwo różnicą szesnastu punktów.

Nie do zatrzymania pod koszem był Łukasz Ratajczak, który zdobył dla zespołu 28 punktów. Dzięki wygranej z WKK Wrocław siedlczanie zajęli w turnieju trzecie miejsce.

21.09.13, 15:00 – Kutno
Mecz o 3 miejsce: SKK Siedlce – WKK Wrocław 83:67 (28:18, 18:18, 16:14, 21:17)