poniedziałek, 26 lutego 2024r.

Siedleccy chodziarze triumfują w Małym Kusocińskim

Młodzi lekkoatleci WLKS Siedlce reprezentowali Mazowsze w Mistrzostwach Polski Młodzików będących jednocześnie Małym Memoriałem Kusocińskiego.

Kilkuset młodych lekkoatletów przez dwa dni rywalizowało na stadionie MOSiR-u w Radomie w Mistrzostwach Polski Młodzików będących jednocześnie Małym Memoriałem Janusza Kusocińskiego. Wśród uczestników było sześcioro zawodników WLKS Siedlce.

Dwoje z nich wygrywało swoje konkurencje. Uczynili to chodziarze: Robert Goławski (24:00.73) na dystansie 5 km i Emilia Gręziak na dystansie 3 km (15:18.04). Czyżby o młodych WLKS-iakach w przyszłości miało być głośno tak jak o naszym utytułowanym medaliście Robercie Korzeniowskim? Goławski w Radomiu powtórzył swój wyczyn sprzed roku.

Pozostali reprezentanci WLKS zajmowali miejsca poza podium. Szósty w biegu na 1000 m był Patryk Kocak (2:47.03), a dziewiąty w skoku wzwyż Piotr Kondej (1.75).

Pod koniec trzeciej dziesiątki plasowały się w swoich konkurencjach Aneta i Sylwia Płatek: odpowiednio 29 miejsce w biegu na 300 m (45.11) i dwudzieste siódme w biegu na 600 m (1:47.12).

 

źródło: własne / domtel; foto: PZLA

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;