piątek, 1 marca 2024r.

Sportowiec Tygodnia #53

Wybieramy najlepszego sportowca tygodnia za okres 21–27 październik.

Nominacje:

Agata Chaliburda – pociągnęła zespół do walki w trudnym momencie. Mecz z KKS był jej najlepszym występem ligowym od czasu przyjścia do MKK.

Karol Dębski – kolejna nominacja w sezonie jest spowodowana dobrą grą zarówno w meczu pucharowym jak również w występie ligowym.

Maciej Garbaczewski – złoty medalista Mistrzostw Polski w kickboxingu w formule full-contact w najliczniej obsadzonej kategorii (70 kg).

Marcin Paczkowski – świetnie odnajdujący się na nowej dla siebie pozycji zawodnik, kierował defensywą w meczu z Mazowszem. Umiejętnie wyprowadzał również grę w ofensywie, co sprawiło, że był najlepszy na placu gry. Zdobył ponadto drugiego gola dla biało-niebieskich.

Jarosław Ratajczak – aktywny w pierwszej połowie starcia z Garbarnią. Po przerwie przygasł, ale to on zaliczył asystę przy golu Łukasza Zaniewskiego.

Głosowanie zakończone!

Sportowcem Tygodnia (21-27 październik) została Agata Chaliburda. Koszykarka MKK wyprzedziła rywali i sięgnęła po zwycięstwo w naszym plebiscycie. Gratulujemy i zapraszamy do głosowania w kolejnej edycji.

Wyniki głosowania:
1. Agata Chaliburda – 40 głosów
2. Marcin Paczkowski – 21 głosów
3. Karol Dębski – 11 głosów
4. Maciej Garbaczewski – 7 głosów
5. Jarosław Ratajczak – 1 głos

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert (4) / TKKF Siedlce (1)

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;