niedziela, 28 kwietnia 2024r.

MKK minimalnie lepszy od SKK

W ostatniej próbie przed ważnymi dwoma meczami z AZS UMCS Lublin koszykarki z Siedlec ograły juniorów SKK.

Mecz grano 4×15 minut bez przerw. W połowie pierwszej kwarty juniorzy SKK prowadzili 11:3. Siedlczanki szybko opanowały sytuację na boisku i po kilku minutach drugiej odsłony meczu wyszły na prowadzenie 22:21. Popis MKK zamknął połowę wynikiem 36:24. W trzeciej kwarcie po trójce Magdy Bibrzyckiej I-ligowiec prowadził 50:33. Ostatnia ćwiartka padła łupem młodego narybku SKK. Juniorzy prowadzeni przez Tomasza Araszkiewicza rzucili się do odrabiania strat, ale zdołali jedynie niekorzystny dla nich wynik doprowadzić do minimalnej porażki 63:64.

12.11.13, 16:15 – Siedlce (hala ARMS)
Sparing: MKK Siedlce – SKK Siedlce (juniorzy) 64:63 (14:18, 22:6, 17:11, 11:28)
MKK: Magda Bibrzycka 15, Elżbieta Mukosiej 11, Katarzyna Salska 8, Marta Urbaniak 8, Agata Chaliburda 6, Agnieszka Krzywoń 6, Marta Dobrowolska 3, Dominika Prochenka 3, Dominika Paczkowska.