piątek, 1 marca 2024r.

Lodowisko w Siedlcach – start już w sobotę

Ośrodek Sportu Agencji Rozwoju Miasta Siedlce już w najbliższą sobotę, 16 listopada o godz. 10:00 uruchamia nowy sezon na miejskim lodowisku przy ul. Prusa 6.

Lodowisko czynne będzie przez siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00, w soboty i niedziele od 10:00 do 20:00. Z usług ostrzenia łyżew można korzystać w poniedziałki, środy i piątki w godz. 10:00-16:00.

Dla miłośników jazdy na łyżwach przygotowane zostały karty abonamentowe, dzięki którym zabawa na lodowisku może być tańsza o ponad 20%. Także w tym sezonie na lodowisku w atrakcyjnych cenach bilety zakupią wszyscy uczestnicy programu 3+ Siedlecka Duża Rodzina. Oczekujący na swoją kolej klienci oraz rodzice dzieci korzystających ze ślizgawki spędzą miło czas w poczekalni lodowiska, gdzie można będzie zagrać w bilard i skorzystać z usług mini kawiarni.

Najmłodszym klientom Ośrodek Sportu zapewnia bezpieczną zabawę w kaskach ochronnych, które udostępniane są w ramach zakupionego biletu. W nauce jazdy na łyżwach pomogą specjalne pingwiny, dzięki którym można poczuć się pewniej na tafli lodowiska! Szafki zamontowane w szatni zamykają się po wrzuceniu monety 2zł, dlatego przypominamy: warto mieć w portfelu „dwuzłotówkę”.

 

źródło: własne / ARMS; foto: ARMS

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;