piątek, 1 marca 2024r.

Siedleccy pingpongiści w kadrze

Polski Związek Tenisa Stołowego opublikował skład kadr narodowych na pierwsze półrocze 2014 roku. W szerokich kadrach znaleźli się dwaj obecni zawodnicy Pogoni i dwie wychowanki naszego klubu.

Już po raz kolejny w gronie seniorek znalazły się dwie wychowanki Pogoni Siedlce (obecnie MKSTS Polkowice), czyli Katarzyna Grzybowska i Agata Pastor.

W kadrze juniorów znalazło się dwóch obecnych zawodników Pogoni: Jakub Folwarski i Tomasz Tomaszuk.

seniorki:
1. Antonina Szymańska (83) 2.1 GLKS Nadarzyn
2. Natalia Partyka (89) 2.1 SKTS Sochaczew
3. Katarzyna Grzybowska (89) 2.1 MKSTS Polkowice
4. Agata Pastor (86) 2.1 MKSTS Polkowice
5. Monika Pietkiewicz (83) 2.1 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
6. Daria Łuczakowska (84) 2.1 KU AZS UE Wrocław
7. Renata Gumula (86) 2.1 KTS Optima Lublin
8. Marta Smętek (86) 2.1 KS Bronowianka Kraków
9. Magdalena Górowska (81) 2.2 KS Bronowianka Kraków
10. Magdalena Sikorska (86) 2.2 KU AZS PWSIiP Łomża
11. Roksana Załomska (91) 2.2 KTS Tarnobrzeg
12. Kinga Jabłońska (94) 2.2 KTS Optima Lublin
13. Ada Jończyk (95) 2.2 KU AZS UE Wrocław
14. Anna Monika Zielińska (92) 2.2 UKS Chrobry Międzyzdroje
15. Kinga Stefańska (80) 2.2 KTS Tarnobrzeg
16. Magdalena Szczerkowska (92) SKTS Sochaczew

 

juniorzy:
1. Patryk Zatówka (97) 2.1 ATS Olimpia-Unia Grudziądz
2. Jakub Folwarski (96) 2.1 MKS Pogoń Siedlce
3. Adam Dosz (96) 2.1 LKS Pogoń Lębork
4. Adrian Dugiel (97) 2.1 LKS Odra Głoska
5. Jan Szymczyk (97) 2.1 UKS Huragan Sosnowiec
6. Tomasz Tomaszuk (97) 2.1 MKS Pogoń Siedlce
7. Tomasz Kotowski (98) 2.1 KST Energa-Manekin Toruń
8. Paweł Piotrowski (96) 2.1 KST Energa-Manekin Toruń
9. Aleksander Werecki (99) 2.1 UKS Return Piaseczno
10. Kamil Nalepa (99) 2.1 ZKS Drzonkow
11. Kamil Urbanowicz (99) 2.1 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
12. Krzysztof Kapik (99) 2.1 KS Bronowianka Kraków
13. Przemysław Walaszek (00) 2.1 UKS Bobry Bobrowniki
14. Adrian Majchrzak (99) 2.1 KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki
15. Daniel Lis (99) 2.1 UKS Olesno
16. Samuel Kulczycki (02) 2.1 GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski
17. Jakub Włostowski (99) 2.1 KTS Wysokie Mazowiecki
18. Mateusz Baranowski (00) 2.1 MKS Lewrt Lubartów
19. Arkadiusz Żuk (99) 2.1 MKS Lewart Lubartów
20. Kacper Petaś (00) 2.1 MLKS Ostródzianka Ostróda
21. Mikołaj Szaliński (00) 2.1 SCKiS Hals Warszawa
22. Artur Grela (00) 2.1 KS Naprzód Borucin
23. Kamil Dziadek (00) 2.1 GKTS Gdańsk
24. Adrian Kowal (99) 2.1 PKS Kolping Jarosław
25. Marek Badowski 2.2 ATS Olimpia-Unia Grudziądz
26. Sławomir Dosz (98) 2.2 LKS Pogoń Lębork
27. Karol Wiśniewski (00) 2.2 KSTS Krosno
28. Wojciech Chrząszcz (00) 2.2 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński
29. Jacek Zając (00) 2.2 MKS KSOS Kraków
30. Jakub Kuźmicz (00) 2.2 KTS Sandomierz
31. Kacper Zając (00) 2.2 ZKS Drzonków
32. Dawid Balcerzak (00) 2.2 KS Stella Gniezno

 

źródło: PZTS; foto: polsl.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;