poniedziałek, 26 lutego 2024r.

Pogoń po pierwszych zajęciach (fotogaleria)

31 zawodników Pogoni Siedlce stawiło się na pierwszym treningu w nowym roku.

Zawodnicy grający w polu o godzinie 16:00 wyszli na boisko ze sztuczną nawierzchnią, natomiast bramkarze udali się na siłownię przy hali ARMS. Gracze, pod wodzą Daniela Purzyckiego na początku odbyli rozgrzewkę, a następnie przeszli sprawdzian biegowy, w którym pomogły osoby związane z sekcją lekkoatletyki prowadzonej przez Janusza Maciejewskiego w MKS Pogoń. Następnie rozegrano gierkę wewnętrzną.

Wśród nowych twarzy można było zobaczyć jedynie napastnika Wojciecha Wociala, który występował ostatnio w Victorii Sulejówek. Ponadto w treningu wzięli udział m.in. Piotr Antoszczuk (Victoria Kałuszyn), Eryk Bednarski (Wektra Zbuczyn), Kamil Dmowski, Aron Majczyna, Tomasz Grochowski (wszyscy rezerwy), Sebastian Krawczyk, Michał Chałupka i Patryk Ciulak (wszyscy z drużyny juniorów).

Na treningu zabrakło z kolei Daniela Dybca (jest chory) oraz Marcina Stromeckiego (skończyło się mu wypożyczenie, czeka na pozwolenie od Legii Warszawa na treningi z Pogonią).

Transfery – zima 2014

 

Zawodnicy, którzy trenowali:

Bramkarze: Piotr Antoszczuk, Eryk Bednarski, Karol Budzikur, Michał Chałupka, Jacek Kozaczyński, Hubert Radzikowski.
Obrońcy: Damian Guzek, Jarosław Ratajczak, Przemysław Rodak, Mateusz Steć, Mateusz Urbański, Łukasz Wójcik.
Pomocnicy: Sylwester Buga, Patryk Ciulak, Cezary Demianiuk, Kamil Dmowski, Adrian Dziubiński, Tomasz Grochowski, Sebastian Krawczyk, Robert Kwiatkowski, Aron Majczyna, Samuelson Odunka, Marcin Paczkowski, Hubert Tomalski, Krystian Wójcik.
Napastnicy: Adam Czerkas, Bartosz Kaszubowski, Piotr Krawczyk, Bartosz Tarachulski, Wojciech Wocial, Łukasz Zaniewski.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;