piątek, 3 maja 2024r.

Porażka w mroźną sobotę (fotogaleria)

Drugi zespół Pogoni Siedlce przegrał w meczu sparingowym z Orlętami Radzyń Podlaski 0:1.

Spotkanie zostało rozegrane kilkanaście minut po meczu pierwszego zespołu. W drużynie Orląt wystąpili zawodnicy występujący w III lidze oraz najzdolniejsi juniorzy tego klubu. Jedyna bramka w meczu padła w 14 minucie, kiedy to testowany obrońca Dariusz Styczek po nieporozumieniu z bramkarzem Hubertem Radzikowskim skierował futbolówkę do własnej bramki. W dalszej części meczu obie drużyny miały kilka okazji bramkowych, jednak zabrakło dokładności przy wykończeniu akcji.

Następne spotkanie podopieczni Krzysztofa Pawlusiewicza rozegrają w środę 29 stycznia o godzinie 18:30 w Siedlcach z Tygrysem Huta Mińska.

25.01.14, 13:45  – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Orlęta Radzyń Podlaski 0:1 (0:1)

Bramka: Dariusz Styczek 14 (s)

Grano 2×40 minut.

Pogoń II: Hubert Radzikowski (41 Piotr Antoszczuk) – 6. Tomasz Grochowski, 19. Mateusz Steć, 16. Dariusz Styczek, 8. Sebastian Krawczyk (49, 22. Michał Głuchowski) – 20. Cezary Demianiuk (41 Daniel Miler), 9. Adam Chojecki (55, 18. Patryk Kisiel), 7. Sylwester Buga, 2. Tomasz Nieścieruk, 4. Aron Majczyna – 13. Bartosz Kaszubowski (47, 18. Jakub Ejsymont)

Orlęta: Mateusz Krawczak (41 Adam Wasiluk) – Mateusz Żukowski (41 Rafał Zieliński), Mateusz Łakomy, Radosław Lotek, Łukasz Samociuk (55 Marek Leszkiewicz) – Arkadiusz Kot, Dominik Struk, Damian Rusiecki (41 Paweł Pliszka), Jakub Marciniak (41 Piotr Stańkowski), Paweł Zabielski (41 Dominik Kula) – Wojciech Hołoweńko (41 Mateusz Puła)