piątek, 3 maja 2024r.

Śnieżne granie z Podlasiem (fotogaleria)

Drugi garnitur Pogoni Siedlce pokonał w kolejnym meczu sparingowym Podlasie Biała Podlaska 3:1.

Mecz został rozegrany w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Na boisku ciężko było tworzyć udane ofensywne akcje. W 14 minucie Adrian Dziubiński posłał długą piłkę w pole karne, tam Kamil Dmowski minął golkipera Podlasia i pewnym strzałem w środek bramki wyprowadził siedlczan na prowadzenie. Podlasie szybko wzięło się za odrabianie strat i kilkadziesiąt sekund później Adam Wiraszka strzałem w długi róg doprowadził do remisu. Kilka minut przed przerwą Pogonistów na prowadzenie wyprowadził Bartosz Kaszubowski, który po dośrodkowaniu Cezarego Demianiuka i zgraniu piłki przez Dziubińskiego strzelił z bliskiej odległości.

Drugą odsłonę dobrze rozpoczęli podopieczni Krzysztofa Pawlusiewicza. W 46 minucie Sylwester Buga wbiegł z futbolówką w pole karne, tam przejął ją Kaszubowski i uderzeniem z bliska zdobył trzeciego gola dla biało-niebieskich. W dalszej części meczu drużynom z minuty na minutę grało się coraz trudniej i więcej bramek nie padło.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w niedzielę 16 lutego o godzinie 13 w Siedlcach z Czarnymi Węgrów.

12.02.14, 18:30 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Biała Podlaska 3:1 (2:1)

Grano 2×40 minut.

Bramki: Kamil Dmowski 14, Bartosz Kaszubowski 36, 45 – Adam Wiraszka 15

Pogoń II: Piotr Antoszczuk – 16. Łukasz Wójcik, 18. Mateusz Steć, 19. Mateusz Urbański, 8. Sebastian Krawczyk (43, 14. Michał Głuchowski) – 6. Cezary Demianiuk, 9. Marcin Paczkowski (58, 5. Daniel Miler), 20. Kamil Dmowski (47, 4. Aron Majczyna), 22. Sylwester Buga, 7. Adrian Dziubiński (55, 14. Michał Kitliński) – 13. Bartosz Kaszubowski (46, 10. Tomasz Grochowski)