piątek, 14 czerwca 2024r.

Aqua-ferie i inne atrakcje w Parku Wodnym

Mega tanie bilety ulgowe, super promocja na kręgielnię i bilard, animacje dla najmłodszych z instruktorami szkoły nauki pływania IDOLEK – to atrakcje, które czekają w czasie ferii zimowych na klientów Parku Wodnego Siedlce!

Na AQUA-FERIE Park Wodny codziennie od 18 do 28 lutego, animacje dla dzieci będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00.

Trwają zapisy do Szkoły Nauki Pływania IDOLEK

Park Wodny Siedlce zaprasza wszystkich do skorzystania z wyjątkowej oferty szkoły pływania IDOLEK, której inaugurację zaplanowano na marzec 2014 roku. IDOLEK stawia sobie za cel edukację wodną, która ma przygotować kursantów do bezpiecznego i aktywnego wypoczynku nad wodą w oparciu o wszechstronną naukę pływania. IDOLEK proponuje naukę pływania, aqua-aerobic oraz zajęcia połączone z elementami rehabilitacji w wodzie. Po zakończeniu każdego etapu kursu uczestnicy otrzymają specjalny dyplom i karty sprawności które zawierać będą opis zdobytych umiejętności. Wszelkich informacji udziela i zapisy przyjmuje autorka programu szkoły i jej koordynator – Justyna Merz e-mail: idolek@parkwodny.siedlce.pl, tel. 600 251 709.

idolek_plakat_A2

Tanie poniedziałki zmieniają się w tanie środy

Uwaga – ważna informacja dla wszystkich osób korzystających  z oferty tanich poniedziałków w siedleckim aquaparku! Specjalna promocyjna oferta będzie funkcjonować tylko do ferii zimowych, w czasie których zastąpi ją promocja AQUA FERIE – z rewelacyjną ceną biletu ulgowego 6 zł obowiązującego przez całe dwa tygodnie. Począwszy od 1 marca tanie pływanie będzie nadal możliwe – zmienia się jednak dzień tygodnia. Dla Państwa wygody – będą TANIE ŚRODY! W każdą środę cena biletu normalnego spada do 8 złotych a biletu ulgowego do 6 zł za godzinę wypoczynku i relaksu w Parku Wodnym Siedlce!

 

źródło: własne / Park Wodny Siedlce; foto: Park Wodny Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;